Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozzak börtönviselt...

Barátkozzak börtönviselt emberrel?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat beszélgetünk, imádok vele dumálni. Viszont félek szorosabbra fűzni a barátságot, mert ő olyan körökben is mozog ami tőlem nagyon távol áll ( drogosok, alkoholisták, maffiózók)
2023. júl. 25. 09:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Jól fogalmazol, zavaros az élete. De egy idős emberről beszélünk, szóval inkább már az a célja, hogy nyugiban éljen. Vajon hol a határ? hogy kinek zavaros az élete annyira, hogy megtartsuk a távolságot?! nehéz ám eldönteni
2023. júl. 25. 11:18
 12/25 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy ismertessen össze a drogos, alkoholista, maffiózó barátaival. Mozgalmasabb lenne az életed, ha belekeverednél a dolgaikba.
2023. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Amiket irsz, kerdezo, azzal csak arrol gyozol meg, hogy moralisan te sem vagy a topon. Akkor meg baratkozzatok, felolem.
2023. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

12es

13as


megkérdezhetem hány évesek vagytok? Nem akarlak megsérteni, csak valamiért a válaszaitokból azt gondolnám, hogy még fiatalok vagytok. 26 év alattiak kb.

2023. júl. 25. 11:41
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
12-13-as vagyok. 50 eves no, es a gyomrom annyira nem birta a rendszervaltas elotti, utani ugyeskedest, sunnyogast otthon, hogy 19 eve eljottem, nem megelhetesi okok miatt elsosorban.
2023. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

11: Szerintem nem nehéz meghúzni a határt.

Nyilván a legtöbb embernek vannak ilyen ismerősei, nem barátai, nem haverjai. Innen, onnan ismert emberek. Én minden ismerősömnek köszönök, ha olyan az illető, akkor váltunk pár szót. Ha beszélnek velem, én normálisan válaszolok. Sőt, nyilván velük is jól el lehet beszélgetni.

Nyilván nem fogom letagadni xy-t, aki pl. a szomszédom volt, vagy az évfolyamtársam, akkor sem, ha van valami ügyeskedése.

De nem járunk össze, nem csinálunk közös programot. Nem hívom fel, nem hívom semmilyen programra, találkozóra, beszélgetésre.

2023. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
15: Hol élsz? Most is sokan mennek el Magyarországról, mert nem bírják ezt a mindennapos mocskolódást amit a magyar politikusok csinálnak egymással. Folyamatosan balhék vannak, ha nem olvasol híreket akkor plakátokkal vegzálnak.
2023. júl. 25. 14:41
 18/25 A kérdező kommentje:
16: Igen, most pontosan így vagyok, meghúztam ezt a határt. De akiről írok, ő már átlépné a határt.
2023. júl. 25. 14:42
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm, egy konkrét, rendszeres program miatt szoktunk találkozni egy társaságban, jól lehet vele beszélgetni, meg vannak nagyon jó gondolatai, sőt rászorulókon segít, de kifejezetten kerülöm, hogy ennél szorosabb ismeretség alakuljon ki.
2023. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen kapcsolati vannak, nagy valószínűséggel bele is rángatta valami kétes ügybe, amiből problémád származik, ami esetleg büntetendő is. Hiába látszik rendesnek az ilyen ember labilis és bármikor megborulhat mentálisan és ha ez megtörténik elég nehéz tőlük utána szabadulni.
2023. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!