Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem bír már? Nem barátkozna?

Nem bír már? Nem barátkozna?

Figyelt kérdés

Van egy kolleganôm akivel összehaverkodtunk a volt munkahelyemen.Szoktunk chatelni, néha volt kollegákkal bandázunk

Mostanában azt vettem észre, hogy ritkábban nézi meg az üzenetemet, közben a közös csoportba látja a történéseket.

Fent van, de egy idő után meg se nézi amit írtam, de másnap lelkesen vàlaszolgat, visszakérdez, szóval amikor ír nem tűnik lerázósnak.

Már nem akar velem dumálni?


2023. júl. 26. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Egy idő után van aki megunja a másik személyt és tovább áll, majd újra és újra ezt teszi még végül meg nem találja azt a személyt akit talán keresett.
2023. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy amúgy kapcsolatban vagyunk mindketten
2023. júl. 26. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az nem nagyon számít.

Bár lehet hogy akkor el van foglalva a párjával.

2023. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Te úgy mégis gondolod, hogy egy másik embernek az az élete feladata, hogy VELED cseverésszen, amikor tefelséged úgy óhajtja? Neki szerinted nincs élete? Ez a gondolkodásmód maximum egy ötévesnél elfogadható, hatéves iskolásnál már nem!
2023. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csomószor van, hogy amikor írnak nekem vagy épp sorozatot nézek vagy kutyát sétáltatok vagy olvasok vagy épp kirándulok vagy rohadtul fáj a fejem vagy más egyéb van, ami miatt tudom hogy nem tudnék normálisan megfogalmazni egy választ esetleg csetelésbe kezdeni, ha a másik fél azonnal reagál és arra is válaszolnom kéne.

Az, hogy pl gyorsan megnézem ki mit posztolt, nyomok egy lájkot esetleg egy pár szóból álló kommentet odafirkantok vagy megnézem milyen sztorit rakott ki a másik nem egyenlő azzal, hogy elolvasok egy privát üzenetet, értelmezem, végiggondolom a választ és azt megfogalmazom.

Ha egy iszogatáson vagyok a munkatársakkal vagy a haverokkal vagy a családdal összeültünk, akkor egy fb poszt megnézése közben, ha kérdeznek valamit, akkor simán felpillantok, zárolom a képernyőt, a privát üzenetre érkezett válasz megírása közben meg váratni kéne a társaságot, mert még gyorsan hadd fejezzem be a mondatot, az meg már nettó bunkóság.

Néha van, hogy csak bemegyek a Facebookra vagy Instára, mert csak 1-2 metrómegállót megyek vagy a liftben nincs kedvem a szomszéddal csevegni akivel beszálltam és elfoglaltnak tettetem magam, ez bőven elég, hogy gyorsan átpörgessem a hírfolyamot, de nem lenne elég a csetelésre.


Tehát akármi lehet.


Nem szoktam megválogatni sem, hogy de ha XY ír nekem, akkor neki azonnal reagálok. Vannak személyek, akik, ha rámírnak, akkor tökre örülök, hogy írtak nekem, de pl nem állok meg a túravonal közepén, hogy válaszoljak nekik. Majd, ha hazaértem, akkor nyugiban reagálok.


Maximum akkor teszek kivételt, ha a főképernyőn látom az első szavaknál, hogy ez egy olyan üzenet, amire sürgős választ vár, de általában ilyen ritkán van, akinek sürgős, az úgyis rám csörög.


Tehát, ha én nem reagálok azonnal, egyszerűen annyit jelent, hogy nem értem rá, amikor írt, esetleg azóta, hogy írt millió dolgom volt, nem volt egy olyan időszakom amikor normálisan neki tudtam volna ülni a válasznak.


Ha eddig szorgalmasan mindig azonnal reagáltam az illetőnek, de egy idő után késésekkel válaszolok, akkor annyit jelent, hogy odáig ráértem, sok szabadidőm volt, most viszont elfoglaltabb lettem.

2023. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
UNalmassá vált a helyzet. Én korlátoznám inkább.
2023. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!