Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki barátkozni? Kérlek,...

Valaki barátkozni? Kérlek, olvass el..

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves lány vagyok. Nagy szükségem lenne pár új barátra.


Igazából bárkire, aki szeretne beszélgetni.

(Figyelem: érzékeny tartalom következik!)

Nagyon el vagyok keseredve, és elveszettnek érzem magam. Tegnap szakítottak velem 2 év után. Ő volt az első szerelmem, és ő volt az első mindenben (ő 23 éves, nem én voltam neki az első). Egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal, gondoltam kiírom ide az érzéseimet. Az összes barátomat elvesztettem még a legjobb barátnőmet is és úgy érzem senkivel sem tudok beszélgetni, csak létezem. Most, hogy már párom sincs és minden létező jövőbeli tervünknek lőttek nem tudom mit kezdjek. Lehet, hogy a jövőben még keresztezik egymást az útjainak, de az biztos, hogy az nagyon messze van.


Szóval, ha valaki nyitott a beszélgetésre, annak nagyon örülnék!


További szép napot!



2023. júl. 11. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Írj bátran! Sok embert meg szoktam hallgatni.
2023. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon szívesen barátkozom veled, de csak ha úgy tervezted, hogy hosszútávon tartsuk fent, nem csak kiöntöd a lelked és viszlát (nyugodtan öntsd ki, nem az a baj, de azért legyen egy rendes barátság, amibe persze ez is beletartozik).
2023. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Írhatsz nyugodtan.
2023. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
dobtad a barátaidat a pasi kedvéért ,és most keresel egy lelki szemetest? ezt a vonzó ajánlatot, írj csak nyugodtan!
2023. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Azt ugye tudod, hogy a fiúkák itt marhára nem azért fognak elkezdeni barátkozni veled, hogy a lelkedet istápolják. Egészen mást akarnak veled.
2023. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Először is, #4 honnan veszed, hogy az exem miatt lett vége a volt barátaimmal a kapcsolatom?! xd Megsúgom, hogy teljesen más okok voltak.


Másodszor, #5 elsősorban lányokkal szeretnék barátkozni, ezt kifelejtettem az írásomból. És nem várom el senkitől, hogy “istápoljon” szimplán csak barátokat akarok szerezni.

2023. júl. 11. 14:19
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Az első és legfontosabb dolog, amit tudatosítanod kell magadban szerintem, hogy először egyedül legyél valaki, és utána, ha készen állsz rá, akkor keress párt/barátokat. Legyenek saját terveid, céljaid, és ezek ne más embertől függjenek.


Nagyszerű dolog, ha vannak támogató barátaid, az pedig még csodálatosabb, ha egy társ is van melletted, de akkor is a saját utadat kell járnod. Akinek tényleg fontos vagy, az ott lesz melletted végig, bármibe is vágj bele.

2023. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm szépen, ez most nagyon jól esett és kellett is
2023. júl. 11. 21:37
 9/13 gabor49 ***** válasza:
irj nyugodtan meghalgatlak
2023. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vegyél egy jó forró fürdőt, néz meg egy filmet vagy csak fihenj.

Tudom most azt gondolod, hogy minden ellened van és nincs értelme semminek. Sajnos én is átéltem ezt a helyzetet.

De hidd el ez csak átmeneti állapot. Ne emészd rajta magad. Ezzel csak a saját életérzésedet rontod el.

Egyszer úgy is minden jobbra fordul, csak hidj benne.

Még fiatal vagy, megannyi lehetőség áll még előtted.

Az életben mindig vannak kudarcok, de meg kell tanulnunk túltenni magunkat rajta.

Ha mindig a korábbi kudarcal foglalkozunk, akkor nem vesszük észre az élet adta lehetőségeket.


Egszóval azt ajánlom, hogy: ne foglalkozz sokat egy problémával inkább keresd rá a megoldást és nézd az élet pozitív oldalát.

HIDD EL MENNI FOG :)

2023. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!