Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverjaim miert szarnak le?

Insideraccon kérdése:

A haverjaim miert szarnak le?

Figyelt kérdés
A heverjaim konkretan le se szarnak: Nemjonnek el velem sehova se mindig hivom oket viszont vagy az utolso pillanatban valaszolnak vagy le se szarjak,de elvarjak,hogy,ha van valami program fel- evente egyszer arra en is mennjek el. Elkuldenem oket a francba viszont mas haverjaim nagyon nicsenek es elegge extrovertalt vagyok es nagyon igenylem az emberi kapcsolatokat ezenfelul mar meguntam,hogy mindig en hivom oket pl van egy haverom aki kozolte,hogy mivel egyetemre megy ezert tobbet nem is talalkozunk ezert mar vagy le se szar vagy mar kimeletlenul elmondja nekem a velemenyet rolam ,de nem epito kritika jeleggel,hanem ugy ,hogy tenylegesen megbantson es lehuzzon az eletrol. Mindig amikor beszelgetek vel mindig ugy megyek el,hogy na egy szar alak vagyok. Most eretsegiztem es itt a nyar viszont sehova se tudok elmenni egyedul meg unalmas. Boccs az ekezetek hianyaert angol billentyuztrol irok.

2023. aug. 1. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira extrovertált vagy akkor csak simán imerkedj mas emberekkel
2023. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hol marmint mennyek el buli helyre es menjek oda valkihez marmint az kicsit bizarr
2023. aug. 1. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Hívj el engem, pl. sörözni. 😉
2023. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Nincsenek is haverjaid.
2023. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves vagy? Itt az lenne az első leg fontosabb.

Én a mai napig gyűjtöm magam mellé az embereket. Rendezvényeken, versenyeken meg ismerem a többieket, akikkel egy kicsit is el lehet beszélgetni. És annyi.

De ha gondolod, én szívesen megismerlek. És beszélgetek veled.

2023. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Fogod magad es elmész egyedül, a legjobb dolog. Csak meg kell szokni
2023. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írj rám! Én szívesen ismerkedek új emberekkel és talán szimpatikusak lennénk egymásnak! :)


18/f

2023. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!