Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vegyem le a barátom...

Hogyan vegyem le a barátom haverjait a lábukról?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk és már 4 hónapja járunk úgyhogy végre találkozom a barátaival. Nyilván nem romantikus értelemben akarom elbájolni őket, csupán szeretnék beilleszkedni és szeretném ha kedvelnének mert tudom milyen fontos a barátomnak hogy jól kijöjjek velük. A baj csak annyi hogy én elég antiszociális vagyok és nehezen nyitok. Pláne nehéz nekem egyszerre 5-6 emberrel összeismerkedni. Ti hogyan boldogultatok mikor be lettetek mutatva a párotok haverjainak? Tudnátok tippeket és témákat adni hogy miként viselkedjek, miről beszélgessek? Segítsetek légyszi

2023. jan. 25. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad. Annál nincs jobb.
2023. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél laza és elfogadó. Mosolyogj a hülye poénjaikon. :) Nem baj, ha eleinte csak 1-2 emberrel beszélsz négyszemközt vagy csak annyira vagy kezdeményező, hogy beállsz a közös játékba. Nekem a párom barátai lettek a legjobb barátaim, kiderült, hogy csomó dologban lelkitársak vagyunk. :D
2023. jan. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Mi már szerencsére felnőttünk és én pont szarok arra, hogy kik a barátai, akivel találkoztam, az azt gondol amit akar, a férjemnek meg én vagyok a fontos és nem holmi barátok. Oké, mi nem 18 évesek vagyunk, de aki ilyen, az később is ilyen lesz. Ja és ha valamelyik haver mond rád valamit pl. irigységből azt mondja h kövér vagy, akkor a kapcsikának annyi, mert a pasidnak a haver véleménye lesz a mérvadó.
2023. jan. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

#3 kicsit furán látod a világot :D


Kérdezd meg a párod, hogy mik a közös hobbijuk a barátaival és tudsz valamennyire felkészülni, hogy mi lesz a téma (plusz pont, ha érdeklődsz), de az első 1-2 alkalommal valószínű sok beszélgetés nem biztos, hogy lesz, hanem hallgatod, hogy ők sztorizgatnak... de minél több időt leszel velük, akkor megnyílsz és neked is megered a nyelved és megismerheted őket is közelebbről.

2023. jan. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Aranyos ez a kérdés, márcsak azért is mert latszik hogy szereted a barátodat.:)

Add önmagadat,legyél kedves.Nem nehéz "pasis körben" mozogni,mert nem gondolják túl úgy a dolgokat ahogy a nők.:D

2023. jan. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
3: Nem 18 vagy, de eszed annyi sincs mint egy 18 évesnek.
2023. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Süss valami finomat nekik. :))
2023. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!