Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek vele?

Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki ha kijön hozzánk valami összejövetelre mindig ég a pofám.

Nem törődik magával, piszkod, büdös, nem mos fogat. Nem borotválkozik, komkrétan a multkor elkezdett táncolni és ahogy felemelte a kezét hatalmas bozont szőr volt a hónalján. Ég a pofám tőle, undorìtó.

Amikor jönnek a normális haverok és meglátják hogy itt van elkezdenek nevetni. Nem tudom hogy mondjam el neki ezeket.

Nem én szoktam őt kihívni hamem a másik haverom. Konkrétan ő a buli wc-je



2023. aug. 8. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket nem szojtak meghivni..
2023. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nem szoktak
2023. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hívjátok többet. Amúgy neked nem kell égni emiatt, mert nem te hívod meg, hanem a haverod.


Ez a lány, nem kapott még beszólásokat tőletek, hogy lehetne egy picit igényesebb is?

2023. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3

Lehet nem mernek neki beszólni. Nekünk is volt annak idején egy hasonló csaj az osztályunkban, nem hogy a többi csaj de még mi pasik is tartottunk tőle mert képes volt bárkinek neki ugrani, és elég jól verekedett. Hiába volt egy másik csaj amúgy az úgynevezett alfa csaj, ha ez a csaj odaszólt neki akkor mindjárt csendben maradt.

2023. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Képzeljétek a multkor volt neki ilyen kalandja és a pasi minden szörös meg feketepeckűnek elhordta és ő meg csak nevetett ezen, szóval nem igazán zavarja amúgy jól tud verekedni is meg nagyszájú a kisasszonx
2023. aug. 8. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:

5

Akkor nem csoda hogy nem szólogattok be neki:)

2023. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!