Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy valaki már hónapok óta 1-2 órára sem tudja szabaddá tenni magát?

Figyelt kérdés
Szóval van egy régi barátnőm, nagyon jóba vagyunk (vagy voltunk, már nem tudom), viszont az utóbbi pár hónapban egyáltalán nem találkoztunk. Mindketten Budapesten lakunk, konkrétan 30 perc villamos útra egymástól. Már azt is felajánlottam hogy én átugrok hozzá egy kávéra vagy valami de még erre sincs ideje, mert állítólag be van táblázva. Én ezt értem, én is dolgozom, nekem is vannak egyéb feladataim, de azért azt nehezen hiszem el, hogy valaki hónapok óta nem tud 1-2 órára sem időt szakítani egy találkozóra, főleg hogy állítólag barátnők vagyunk. Én várok túl sokat?

2023. aug. 10. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Kérdés, milyenek a családi és egyéb körülmények nála, de simán lehetséges - persze egész biztos, van egy-két szabad órája néha, de adott esetben akkor egyedül akar lenni, pihenni és nem mássak jópofizni.
2023. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha akar veled találkozni, keres. Lehet, hogy tényleg ennyire nincs ideje, én békén hagynám.
2023. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled találkozni, csak nem meri megmondani.
2023. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, most már én sem erőltetem a dolgot, csak azért rosszul esik, főleg hogy az okát sem tudom.
2023. aug. 10. 15:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell tudnod, mindig voltak és lesznek olyan emberek az életben akik keresnek és akiket nem is érdekli hogy mi van veled. Jobb neked így ha bajba lennél csak csalódás lenne vele, így meg még idejében megtudtad lehet-e rá számítani vagy sem.
2023. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha 30 percre laktok egymástól, akkor az egy óra arra lenne elég hogy köszöntök egymásnak, majd mindenki megy haza… nyilván több óráról van szó, annyit meg simán lehet hogy nem tud szabaddá tenni.
2023. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
De állandóan 6-os? Ugyan már...
2023. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

#7

Mit állandóan? :D igen, van akinek állandóan nem egyszerű több órás programot szerveznie. Tegnap 5 év után jutottam el moziba, mert alapvetően nincs több órányi időm egy nap.

2023. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Arra van időd amire akarod, ha össze rakod a sok kis szünetet hidd el lett volna időd rá, ugyanúgy van sőt inkább máshogy értelmezhető egy kapcsolat. Amire van idő azt csinálja az ember a többi csak kifogás, nem igaz hogy egy héten egyszer nem ér rá, ugyan már.
2023. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

#9

Ha összerakom a “sok kis szünetet”(?) akkor nem kell a munkahelyen lennem munkaidő végéig, vagy mi?

Irigylem akiknek arra van idejük amire akarják, gondolom anyagi gondjuk soha az életben nem volt.


Ha meg van gyereke, kisállata, tanul munka mellett valaki, akkor még zsúfoltabb az ideje.

2023. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!