Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsátanátok a régi legjobb...

Megbocsátanátok a régi legjobb barátnőtöknek,ha 6 év után felkeresne,mert régen egy pasi miatt szakította meg egyik napról a barátságotokat?

Figyelt kérdés
Összejött egy sráccal,akivel nemis ismertük egymást és szó szerint egyik napról a másikra megszakította velem a kapcsolatot,választ sem kaptam hiába próbálkoztam. Most felkeresett,hogy hiányzok neki,azóta sincs senki barátja,mindenkine csalódott és hogy a pasi tiltotta el tőlem annak idején,mert nem volt neki szimpi,hogy én/mi annak idején jártunk szórakozni. (koncertek,városnapok,stb) mert ő nem szeret. Legalabbis ez volt az indoka. Ti ennyi idő után adnátok esélyt? Vagy így egyáltalan nem?
2023. aug. 20. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Túrót 😤
2023. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Igen, valószínű egy natcisszal volt kapcsolatban.

Aki nem volt ilyen helyzetben nem tudja milyen is az.

2023. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Miutan tobbszor csinaltam hasonlot minden illuzio nelkul, es bebizonyosodott, hogy kalap izet nem er az ilyen, es en vetettem neki veget tobb folosleges kor utan, biztos, hogy nem.

En az vagyok, aki elore tudja, csak adtam neha eselyt, hogy ne legyen igazam.

Te egy behelyettesitheto szemely vagy itt. Rossz neki, az utan kap, akit elo tud rangatni.

2023. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Soha nem adtam és nem adnék senkinek.

Egy párkapcsolat nem ok arra, hogy valaki lexarjon mindenkit és az addigi barátságot kihűtse.

Nem azért él valaki, hogy aki eltűnik, az előrántsa amikor neki kedve tartja!

2023. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Szóval több mint fél évtized telt el ezota a sérelem óta, plusz a pasi is valamilyen szinten bántalmazó vot, hiszen jogának érezte, hogy "megtiltsa", hogy ez a nő kapcsolatot tartson a barátaival.....? Jah, simán megbocsátanék.

Éltem én már eleget ahhoz hogy tudjam, hogy az élet kibebszottul nem olyan egyszerű hogy mindig mindenki tökéletes döntéseket hoz. Van hogy jár a második esély, van hogy nem. Ebben az esetben nálam járna.

2023. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megbocsátanék, de újra nem barátkoznék vele. Nem igazi barát az ilyen.
2023. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megbocsátani én is,harag nincs már bennem. De ő "újra akarja kezdeni" a baráságot...
2023. aug. 20. 22:57
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
persze, biztosan újra akarja kezdeni, és jó barátod is lesz a következő péniszig...
2023. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

miért nem fogjátok fel hogy az nem ugyanaz a szituáció, amikor valaki önszántából hanyagolja a barátait amikor épp összejön neki egy kapcsolat (ergo tényleg csak arra kellettek a barátok hogy elbssza valamivel az időt, amíg nincs párja)

és az, hogy valaki belekeveredik egy toxikus kapcsolatba egy szociopatával, aki különböző módokon leépiti az életét - kezdve a baráti/családi kapcsolataival...?


Ha azt mondanátok hogy "huu sztem mindenki aki bántalmazó kapcsolatban van, az hülye, és minden az ő hibája, és meg is érdemel minden rosszat amit a sorstól kap, hiszen egy normális ember (mint én!!) sosem keveredne ilyen helyzetbe" akkor az még oké lenne, - vagyis hát elég gáz, de legalább őszinte - de így félreérteni egy szituációt marha ciki.


Kérdező barátnője lehet tényleg szerette, és barátjának tekintette kérdezőt, lehet hogy nem... De ez a konkrét helyzet azért marhára komplexebb annál, hogy oh a fsz jobban kellett neki, te egy senki vagy a szemében.

2023. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki átdob egyszer, át fog dobni másodjára, meg harmadjára is, ha lehetőséget adsz rá neki. Egy felnőtt embernek már nem változik meg a jelleme.

[Mik a perspektívái egy ilyen játéknak? Én leszek majd rendszeresen a lelki támasz két kan között, hogy nehogy egy pillanatig is unatkozzon a kis drága. Na ennyire szamár nem vagyok, hogy ezt velem el lehessen játszani.]

2023. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!