Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsátanátok a régi legjobb...

Megbocsátanátok a régi legjobb barátnőtöknek,ha 6 év után felkeresne,mert régen egy pasi miatt szakította meg egyik napról a barátságotokat?

Figyelt kérdés
Összejött egy sráccal,akivel nemis ismertük egymást és szó szerint egyik napról a másikra megszakította velem a kapcsolatot,választ sem kaptam hiába próbálkoztam. Most felkeresett,hogy hiányzok neki,azóta sincs senki barátja,mindenkine csalódott és hogy a pasi tiltotta el tőlem annak idején,mert nem volt neki szimpi,hogy én/mi annak idején jártunk szórakozni. (koncertek,városnapok,stb) mert ő nem szeret. Legalabbis ez volt az indoka. Ti ennyi idő után adnátok esélyt? Vagy így egyáltalan nem?
2023. aug. 20. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
persze kilences, aaannyira nagyon szerette, hogy Pénisz egyet füttyentett, és már rá se nézett, mert ugyebár a Pénisz jelenléte a világon mindennél fontosabb neki. de biztos nem arról van szó, hogy ép értelmű felnőtt nőként rangsorolta, mi fontos és mi nem fontos. Pénisz fontos, barátnő nem. egyszerű eset.
2023. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igaza van mindenkinek,köszönöm. Én hülye adtam volna 2. Esélyt,hogy ha nen is barátok,de jo viszonyba legyünk,köszönjünk,beszélgessünk. De kiderült még ő bocsátana meg a semmiért 🤣 plusz rossz neki meg a palijának is,hogy senki baratnője nincs már és rám gondolt,hogy én régen,hogy mellette álltam. És mintha mise történt volna kezdjük újra. Mikor szóvá mertem tenni,hogy azért nekem rosszul esett régen,hát mit képzelek én,ő nem hibás.


Na ilyen emberre nekem nincs szükségem.

2023. aug. 22. 11:52
 13/15 anonim válasza:
ez eleg nagy pofatlansag hogy egy pali miatt csak ugy ott hagyott hirtwlen most meg vissza akarja konyorogni magat gondolom azert mert masokkal nem tud logni vagy hasonlo ne bocsats meg neki akkor is ha neked is hianyzik mert egy “habi szerelem miatt” megszakitotta a baratsagotokat nem valami szep dolog
2023. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Neked kell eldoöntzni, hogy szeretnéd újra kezdeni vagy sem. Mivel a kérdés arra vonatkozik, hogy mi mit csinálnánk, én nagyon óvatosan és lassan figyelve a szituációt lehet hogy adnék egy esélyt. Úgyis hamar kiderül, hogy csak unatkozik, vagy tényleg változott. Azért elég sok idő telt el és az emberek igenis tudnak változni ha nagyon akarnak.
jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem változott..sőt

Nem adtam konkrét esélyt,de leültem meghallgatni, megbocsátottam,mondtam idő kell átgondolni..de már a bocsánatkérése és a felkeresésük sem volt egyenes,tiszta...aztan mondtam,bocsi de nem megy újrakezdeni. Végül ő dobálta fel a 10 évvel ezelőtti titkainkat,meg dolgainkat neki állt feljebb. Úgyhogy azóta mondtam nemhogy barát,de ilyen emberrel köszönőviszony max. De azóta ő nem köszön 🤣

jan. 17. 17:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!