Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjak el valamit, ha...

Hogy mondjak el valamit, ha tudom, hogy a másikat bántani fogja?

Figyelt kérdés
Nagyon közel állunk, de van valami ami eléggé zavar már hosszabb ideje. Korábban beszéltünk is már róla, de talán nem vette elég komolyan. Tudom, hogy bántaná és magát okolná, ha újra szóba hoznám a dolgot, de úgy érzem, hogy enélkül nem fog változtatni. Hogy lehet ezt úgy tálalni, hogy ne önhibáztatás legyen belőle az ő részéről (pl hogy ő rossz ember és érzelmileg bántja akiket szeret), hanem építő jellegű beszélgetés, ami a megoldáshoz visz közelebb?
2023. aug. 31. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem írod le, hogy mi az, akkor én annyit tudok javasolni, hogy így, ahogy ide leírtad.

Kérdezd meg előtte, hogy ezzel és ezzel kapcsolatban van észrevételed, elmondhatod-e.

De vannak területek, ahol semmiképpen nem javasolt, mert beleszólásnak érezheti. Ezért lenne jó tudni.

2023. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg, hogy ki/mi tudna hozzájárulni, hogy ezen a helyzeten változtasson.
2023. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Szendvics: 1. dicséret 2. "bántás" 3. dicséret.
2023. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit fejtsd ki, miről van szó, így nem nagyon lehet mit mondani.


"Szendvics: 1. dicséret 2. "bántás" 3. dicséret."


Igen, de ez így magában nagyon kevés leírás.

2023. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Konkretumot irj.
2023. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4

Bocs. Gyakorolni kell. Minden szituáció más és más.

2023. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Bocs. Gyakorolni kell. Minden szituáció más és más."


Úgy értem, tisztában vagyok a szendvics modellel, és azzal is, hogyan értelmezik félre sokan. Ahogy megfogalmaztad, pláne.

2023. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legjobb oszinten es tiszta vizet onteni a poharba.Ha nagyon zavar jobb kimondani mint bent tartani az felorol.Aki rossznak tartja magat az belulrol fakad amin dolgoznia kellene ha eljut arra a szintre hogy szembenezzen magaval. Nekem a napokban volt ilyen beszelgetesem...de olyanokat csinalt az illeto amik nekem nagyon sertoek,bantoak voltak
2023. szept. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!