Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok. Találkoztam már egy-két osztálytárssal. Viszont most az a helyzet, hogy 15 fős osztályból mindenki csoportokra oszlik, vannak ilyen baráti társaságok. És itt jön a lényeg. Én nem vagyok benne egyikben sem. Valamiért senki nem akar velem még csak beszélgetni sem. Próbáltam már mindenféle módszert. Mindig megpróbálok odamenni a társaságokhoz, de nem foglalkoznak velem egyáltalán. Egész nap nem beszélek senkivel, és ebbe kezdek beleőrülni. Hiába írok rá bárkire is, azt írják, hogy nyugodtan menjek oda hozzájuk, nem fognak elküldeni. De miért menjek oda, ha levegőnek néznek? Az osztályfőnök is látta, hogy egyedül ülök mindig, és mondtam, hogy eléggé bizonytalan vagyok, az osztályfőnök szólt az osztálynak, hogy akinek ilyen problémája van, segítsenek neki megtalálni a helyét. Ezt 2x mondta. De semmi. Még 5 évet kéne kibírnom így, szóval már kellene találnom valamilyen megoldást erre. Tényleg megbolondulok így, hogy csak magamban beszélgetek, és egész nap egyedül vagyok. Ha valaki tudna tanácsot adni, azt nagyon megköszönném...

2023. szept. 5. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha odamesz, szólj hozzá a témához

Dobd fel te ,hogy délután elmehetnetek valahova.

2023. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdeklődési köröd van, vagy olyan dolgok, amelyek foglalkoztatnak, amit ki szeretnél próbálni? Lehet ez origami-tól kezdve bármi.

Gondolkodj el komolyan ezeken, írd össze, aztán érdeklődésednek megfelelően keress csoportokat, ismerkedj, vagy művelődési házakba menj el, ahol hasonló foglalkozások vannak.

2023. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2# Azt tudom, hogy zenei ízlésben teljesen ugyan olyanok vagyunk páran. De nem nagyon érdekli őket ez sem.


1# Az a baj, hogy hiába szólok hozzájuk, mintha ott sem lennék. És még úgy sem tudok velük beszélni, hogy egyedül vannak, mert mindig azzal a bizonyos társasággal vannak.

2023. szept. 5. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
De tudsz. Nem kell folyton beszélni. Ha figyelsz, egy aha t mondasz lassan bekerülsz a társaságba. Én se két nap alatt találtam meg a barátomat a gimiben. Beletelt abba bizony két hónap is.
2023. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamiért kisugárzod a félelmedet. Vedd lazábbra a kapcsolat kialakítására tett kísérletet! Ne akarj mindenáron középpontba kerülni!
2023. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik szintén különállóak a társaságtól? Beszélgethetsz velük is.
2023. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
2023. szept. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 ki mondta neked, hogy 16 éven aluli vagyok? :D
2023. szept. 11. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!