Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent kapcsolódni más...

Mit jelent kapcsolódni más emberekhez?

Figyelt kérdés

Nem érzem azt, hogy kötődnék bárkihez. Az emberekkel akkor keresek kapcsolatot, ha kell valami. Például valamit el akarok intézni, megkérdezni valamit vagy ilyesmi.

Mindig egy tranzakcióra használom az embereket és kész. Tudom, hogy milyen ügyben kit kell keresni és hogy fogom elérni. Úgy használom a szavakat és a helyzeteket mint afféle varázsigéket, hogy megszerezzem ami kell.


A munkahelyeimen sokszor mondják, hogy nem barátkozom velük, nem érdeklődöm. Ez igaz is, abszolút nem érdekel senki. A saját dolgaimmal vagyok elfoglalva és a céljaimra fókuszálok.

Emiatt nehéz velem small talk-olni, mert mindig a tárgyra térek és utána lezárom miután megszereztem ami kell.


Ez valami személyiségzavar, vagy csak nagyon céltudatos vagyok?

Nincs igényem se arra, hogy pampogjak másokkal csak a beszélgetés kedvéért. Sokszor jéghidegnek írnak le.



2023. szept. 7. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Egy csonthideg érdekember vagy, körülbelül ennyi a válasz.
2023. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

"Mindig egy tranzakcióra használom az embereket és kész."


Remélem téged is erre használnak. Jó érzés, ugye?

2023. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Engem nem használnak mert sosem hagyom.


Pillanatok alatt felismerem mások motivációit. Ha úgy érzem használnak azonnal zárom a helyzetet.

2023. szept. 7. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is, bár nem vagyok ilyen célirányos személy.

Nem értem én sem, miért kell small talk-olni, meg hasonlókat tenni-venni, így nem cselekszem ezt én sem.

Talán nálad is megvan ennek az alapoka, pl.: gyerekkori nneveltetésből adódóan, vagy hasonló miatt.

Kérdés, hogy mit szeretnél ezzel kezdeni: változtatnál, vagy maradnál ebben az állaotban?

2023. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy érdeklődsz irántuk

Ja nem, te nem

2023. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

"Ha úgy érzem használnak azonnal zárom a helyzetet."


Ja te másokat használhatsz, de mások ne használjanak téged.

Ez nagyon logikus.

2023. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!