Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen közösségekhez lehetne...

Milyen közösségekhez lehetne kapcsolódni tartozni? Hogyan lehetne tudatosan keresni közösséget, esetleg milyen hobby kapcsán?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a mentális jóléthez nagyon sokat ad, ha az ember közösséghez tartozhat. Legyen ez egy nagyobb család, sok kapcsolódással, egy falu jó programokkal, vagy egy jó baráti társaság, néptánccsoport, focidrukkerség.

Ha valaki felismeri mindezek hiányát, pl. én, korábbi életemben tartoztam különböző közösségekhez, jelenlegi életemben izoláltabbnak érzem magam és szeretnék tudatosan keresni, mert nagyon jó lenne, sokat adna, lenne mit várni.

Szóval egyrészt magam számára is kérdezem, de általános is a kérdésfelvetésem, mert másnak is hasznos lehet ha jó válaszok gyűlnek itt össze és valaki megtalálja.



#magány #egyedüllét #közösság
2022. nov. 6. 18:15
 1/2 anonim válasza:
Én is így vagyok. Nincs valahol egy telekinézis gyakorló klub?
2022. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Futóközösség, kirándulócsoport, templomi csoport. Ezek jutottak eszembe.
2022. nov. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!