Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szàmotokra mik jelentenek...

Szàmotokra mik jelentenek piros zàszlót(red flag)baràtsàgban?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkó
2023. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez miben nyilvanult meg?
2023. szept. 16. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:
állandóan beszól mindenkinek és engem is sérteget
2023. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha kártékony.

Semmi más nem határozza meg az embert, csak hogy magával és a környezetével kártékony-e vagy jótékony.

2023. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha megbízhatatlan és hogyha hazudozik.
2023. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

- nem lehet benne megbízni (pl. kikotyogja a titkokat meg elmesél olyanoknak bizalmas infókat, akiknek semmi közük hozzá; utolsó meg utolsó utáni pillanatokban mond vissza folyamatosan találkozókat)

- csak akkor keres ő, amikor neki kell valami + kihasznál

- folyamatosan kibeszél másokat a hátuk mögött, rosszindulatúan pletykálkodik

- mindig akkor fáj a feje meg beteg, ha épp velem van, a többi haverjával töltött időkor makkegészséges (volt ilyen barátnőm... annyi nem volt benne, hogyha tudja magáról, hogy neki napi 3 kávét meg kell inni ahhoz, hogy ne fájjon a feje, akkor ügyeljen arra, hogy amikor programunk van este, megigya előtte azt a 3 k...a kávét, főleg ha már 2 program ment a levesbe azért, mert épp fáj a feje)

- úgy érzem, szégyell, titkol mások előtt (főleg piti dolgok miatt)

- folyton én fizetek, amikor együtt megyünk étterembe, moziba, bulizni stb.

- nem hajlandó rám időt áldozni, amikor szükségem lenne arra, hogy meghallgasson, támogasson

- kihasználja a gyenge pontjaimat, még ha tréfából is

- rossz társaságba keveredik, és rájuk hallgat

- hisztis, ha nem úgy megy minden, ahogy ő azt kigondolta

2023. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os valaszolo koszonom a reszletes valaszt.

Sok minden jellemzo egyes "jo baratnokre".Akkor lehet programozni ha neki megfelelo nalam is az volt 80% az volt ahogy o akarta.Ha elmentunk kajalni kerdezte hova utana valamiert megis mashova mentunk.Vagy inditvanyoztam a varos masik reszeben a helyszint most neki nem jo nagyon ehes,a kozelbe menjunk.Mindig kontràzàs.

A nem hajlando ram idot szakitani amikor nem van gondom szinten ismeretes.A valasz sajnalom,remelem tudunk a jovo heten talalkozni.De 1-2 napra ra eltudott ki tudott menni szuletesnapi vacsorara a varosba es felrakta a kepet az insta storyjaba.Nem azt mondom azonnal ugorjon valaki azt megertem ha nem tud pont akkor de ha fontos valaki igyekszek ra masnap idot szakitani ha pont akkor akadalyozva vagyok es nem 10 elteltevel...es nem egyszer.

A migren,kimerult,faradt vagyok,depis vagyok sok a munkam,antiszoc.hangulatba vagyok szinten gyakori.Es ahogy irod a masokkal toltott idoben nem az...utoljara mandulagyulladada volt de eltudott menni kozossegbe,egy hetvegen topartra a noverevel es baratnokkel,masik heten meg 3 napra elutazott.Rakovetkezo heten meg legalabb ketszer volt programon a varosba amirol tudok,de lehett akar tobbszor.Kozbe meg nekem kamuzott.

A program lemondasok,atmodositasok is jellemzok voltak csak kiakadtam rajta akkor meg eljott akarata ellenere...sot volt olyan is engem hivott es nem is szolt volna hogy nem lesz belole semmi csak latta nem tetszett a helyzet igy osszekombinalt masik baratnojevel es katasztrofalis volt az este.

Na meg az is volt megbeszeltuk par nappal elobb hogy talalkozunk kozbe meg o delelott kavezott a kolleganojevel es elmaradt vele mire odajutottunk delutan hogy talalkozzunk mondta majd rovidebb ideig maradunk mert lemerult aznap az interakcioktol.Ugyhogy az aznapi toparti hajozasbol semmi se lett csak egy kave.Ha tudom hogy talalkozok valakivel nem szervezek ra elotte massal is,hogy aztan fussak mindenhova es ne erkezzek.Attehette volna a kolleganot vagy nekem eleve nem azt a napot kellett volna mondania.Ugy gondolom ezek mind sulyos red flagek

2023. szept. 16. 19:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja,es a halasztott talalkat nem inditvanyozta de kozbe tudott programokra jarni,masokkal talalkozni.
2023. szept. 16. 19:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha párkapcsolata miatt évek óta tojik rád és ha néha találkozna,akkor is csak amikor a párja dolgozik,egy-egy órára max.

Nem lehet kidumálni azzal,hogy első a társ.Egy határig,de viszont akkor lelki bajokkal ne keressen,ha gond van. Ha pedig fut a szekér, akkor írogatva is cinikusan,sokszor kioktatva viselkedik.


Fentiek miatt "jelenthetem" : egyetlen barátom sincs már.Hála és köszönet a kedves párjuknak és a volt barátaim gerincességének.

2023. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt jol irod lelki bajokkal ne keressen...itt nem a parja miatt volt mert az nincs.Rossz periodusba volt es akkor sokat talalkoztunk.De ugy latszik most eleg jol van ha mar nem tart akkora igenyt ram.Jo nehany hetekig nem akar talalkozni mert neki most igy a jo.Mennyit hallgattam a depressziojat,ongyilkos gondolatait,az elet- halal kerdeseket,az elet ertelmerol...jo volt az ingyen pszichologus.A koszonet erte hogy a kepbe vagta amikor megismerkedtunk a rossz periodus miatt tobb programot igenyelt es ha nekem ez igy tarthatatlan,elfogadhatatlan megerti ha nem akarok vele talalkozni.Meg csak azert ne talalkozzak vele mert nincs kivel...mondtam neki egyszer nem olyan sok emberrel tartom a kapcsolatot.Ez is kicsit cinikus volt vagy inkabb lekezelo.Vele ellentetben az a par ember nalam allando es nem dobalgatok le masokat mas szemelyekert,programokert.Azt sajnalom hogy az egyik ilyen allandonak hitt szemely o volt es sok idot,energiat pazaroltam ra.Regebben azt mondta tobbszor is orul hogy vagyok mert rajtam.meg az edesapjan kivul ra senki se kivancsi,nem sokat irnak neki masok ha neki valami baja lenne siman felfordulna a lakasban.Ures szavak,pedig oszintenek tuntek...ha valakit tisztelek,nagyra tartok,halas vagyok neki nem igy viselkedem vele.Megfogja ezt tapasztalni a sajat boren milyen es akkor majd eszebe fogok jutni es akkor o fog falakba utkozni mert mar nem lesz lenyeges.Azt mondta tul onzetlen,onfelaldozo vagyok es az nem jo.Olyanokkal vagyok olyan akik szamitanak illetve mostmar senkivel se leszek olyan.Jol jon majd meg nem mas onzetlensege de majd megtapasztalja milyen az ha nincs senki.Es erdekes nem ir ra senki,nem keresi senki es megis ennyi programja,talalkaja van? Ez osszeegyeztethetetlen
2023. szept. 16. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!