Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha viszket pl a karom vagy...

Ha viszket pl a karom vagy akármim hogyan álljam meg hogy ne vakarjam? Utálom a vakarást mert elszíneződik a bőröm utána meg piros lesz. Nem jó, nagyon nem jó.

Figyelt kérdés

Nem nehéz megállni hanem qurva nehéz sajnos!

1 percig se bírom ki...



2023. jún. 2. 11:03
 1/8 A kérdező kommentje:

Szúnyog csipést se bírom ki pedig azt nem szabad vakarni mert csúnya lesz.

De vagy meg örülök vagy csúnya lesz.

Mit csináljak, hogy ne kelljen többet vakaróznom?

2023. jún. 2. 11:05
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Én is hadilábon állok a szúnyogcsípéssel, nemrég találtam valamelyik drogériában ilyet, kipróbáltam, egész hatékony: [link]

Önmagában nekem nem elég, viszont a viszketést elég jól enyhíti, gyorsan hat, és pár órán keresztül biztosan kitart. Én szedek vény nélküli allergia gyógyszert is, nekem nagyon begyullad, fáj is a szúnyogcsípés. Ha nagyon durván feldagad, akkor jegelem is. Sparban vettem jégzselé tasakot, azt használom ilyenekre.

2023. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Majd kipróbálom. Én aloeverával kenem amugy, de sajnos hiába hűsíti akkor is vakarom.
2023. jún. 2. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Még a Dr.Chen Pollengrape teáját ajánlom. Nem rovarcsípésre találták ki, de valamivel enyhébbek a tüneteim, ha iszom azt is.
2023. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4/kösszi!(:
2023. jún. 2. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
A pennyben 1300-ért lehet venni kenést csípésekre, én azt használom, egész hatékony. Egyébként ha a szúnyogcsípésbe a körmöddel nyomsz egy X-et, abbamarad a viszketés egy darabig. Ha nagyon nem bírod ki akkor vakard a csuklód alsó részével, attól nem fog kisebesedni. Az is segít ha vízzel nyomatod magas nyomáson.
2023. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A jegelés is nagyon sokat segít ám. Nekem legalábbis mindig beválik. Egy kis darab jeget rárakni, amíg el nem olvad. 👍
2023. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jegelés, hideg borogatás nálam is bevált. Utána bekened valami teafaolajos cuccal.
2023. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!