Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak sincsenek olyan barátai...

Másnak sincsenek olyan barátai, akikkel lehet aktív programot szervezni? Ha nincsenek, egyedül aktívkodtok,vagy emiatt inkább ti sem szerveztek ilyen programot?

Figyelt kérdés
Sok barátom van, de konkrétan egy sincs köztük, akivel el lehetne menni pl. túrázni, vagy kipróbálni valamilyen vízi sportot, körbetekerni a Balatont. Tehát semmi ilyen aktív programban nem partnerek. Nekem viszont egyre nő az igényem az ilyen programok iránt, és bár párommal sok ilyenre megyünk, jó lenne, ha lenne olyan barátom is, akivel lehet ilyen programot is szervezni.
2023. szept. 19. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek, de enélkül is kimozdulok, elmegyek programokra ha érdekel. Ha kell teljesen egyedül.
2023. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Pont ugyanez a problémám nekem is, senkivel nem tudok egy jót túrázni a férjemen kívül.
2023. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
31F vagyok. :)
2023. szept. 19. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak az marad a te esetedben kérdező, hogy cseréled vagy módosítod a baráti körödet. Én is túráztam menetrend szerint, amíg meg nem ismertem a jelenlegi feleségemet. Szegény nemigen tehet erről, de beteges, nem tud hosszútávon semmilyen fizikai terhelést, így marad az otthonlét. Amikor döntöttem, hogy vele maradok, sajnos arról is döntöttem, hogy lemondok a jövőben a túrázásról, de választanom kellett. Tekintettel arra, hogy nem találtam minden ujjamra időről-időre aktuális barátnőt, - mert nincsenek olyan szerencsés adottságaim, mint sok férfinak, - alaposan meg kellett gondolnom, hogy milyen döntést hozok. Nem zsarnok velem, nem terrorizál, - egyszerűen csak belegondoltam abba, hogy nekem vajon mennyi alkalom után jönne el az idő, amikor szóvá tenném neki, hogy nem esik jól, ha magamra hagy hosszútávon... Így jártam!
2023. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!