Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőm nős pasival...

Az egyik barátnőm nős pasival kezdett ki, akit el is hagyta a családját miatta. jogos,hogy ezek után nem szivesen barátkoznék Vele? Azóta kerülöm a társaságát.

Figyelt kérdés
2023. szept. 21. 15:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jogos. Végülis egy ilyen tett az ember erkölcsi jellemét mutatja be.
2023. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
24%

1,

😳 tessék? Gyanitom, hogy nem taetottak pisztolyt a fejéhez...

2023. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Én megértelek, mert ha nem egyezik az értékrendetek, abból úgyis csak vitás helyzetek kerekednének.
2023. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%
#2 pontosan ezt mondom. A barátnő ennek tudtában ment bele a dologba, ami szerintem gyenge erkölcsöt jelent. Nyilván a pasi jobban is hibás, de a csaj ehhez asszisztált és közreműködött. Szerintem ez rossz emberré teszi az egyént és érthető, ha valaki nem akar ilyen embert a barátjának.
2023. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
45%

Háááát nemtom.

Szerintem nincs nagoyn különösebb közöd a barátod magánéletéhez.

Ráadásul ez ne is igazán az ő, hanem a pasi erkölcsi normáit tükrözi.


De ahogy gondolod, ez az én véleményem, nem kell egyetértsünk.

2023. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen esetben nem beszélhetünk jogosságról,azt csináld, amit te akarsz.

Szó szerint kikezdett vele, vagy kialakult köztük egy kapcsolat? Tönkretette a család életét, vagy már eleve rossz volt a kapcsolat a házaspár között? Miatta vált el, vagy egyébként is elvált volna?

2023. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
Jogos.
2023. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ennyire a maganéletéhez nincs közöd. Nem a te férjed volt. Én ezért max megmondanam a véleményem, de nem szakítanám meg a kapcsolatot.
2023. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%
En se turom meg ezt az ertekrendet.
2023. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
58%
Bölcs és jellemes döntés, kérdező! Bárcsak a nők többsége ugyanígy gondolkodna és tenne mint te. Kevésbé lennének tolerálva a sunyi, jellemhibás példányok, és kevésbé is terjednének talán az ilyen aljasságok, mint amit ő is elkövetett. Arról nem is beszélve hogy aki ilyeneket megtesz, az bárki mással is megtenné később. Téged is elárulhat, csak másfajta módon.
2023. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!