Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány barátom, akit kb. 1 éve...

Lány barátom, akit kb. 1 éve ismerek ajándékokat ad nekem. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2 nyaraláson volt idén közelebbi baráti társaságával, és mindkét nyaralásról hozott nekem ajándékokat (kulcstartó, bögre, csoki, bor) Nem tudom mire véljem a helyzetet. Én nem akarok tőle semmit, mert boldog párkapcsolatban élek.


Eddig is furcsa volt a túlzott közvetlensége, de állítólag ő mindenkivel ilyen.


Ez jelentheti azt, hogy többet szeretne? Le kellene állítanom?


25 évesek vagyunk.



2023. szept. 24. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

El tudod képzelni, hogy az össze ismerősének bevásárol borokat, egyebeket?

Akar.

Nem fogadnám el, s azzal érvelnék, hogy ezt nem tudom viszonozni.

Amúgy meg nagyon “elfoglalt” lennék: barátnőm, munka, család, hobbi, más barátok és egyebek.

2023. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Több barátjának is vesz? Mert akkor lehet ilyen baráti dolog a háttérben. Más jeleket is küld vagy furcsa dolgok? Ha igen akkor jobb ha tisztázod vele a dolgokat :) Az őszinteség a legjobb út ilyenkor. Én is most így vagyok egy sráccal. Csak nekem férjem van és én érzek többet...
2023. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos van, aki nem tudj megállni, hogy ne hozzon haza egy rakás szemetet nyaralásról.

Nyilván nem igazi barát, mert akkor ezt meg tudnád vele beszélni. Szóval ha kellemetlen, le is lehet építeni a kapcsolatot.

2023. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem te vagy az egyetlen barátja, akinek vett szuvenírt, akkor nem kell ebbe belelátni semmit, csak kedves akart lenni.
2023. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!