Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom miért nem akarja...

A barátom miért nem akarja elfogadni az ajándékokat? 17/L

Figyelt kérdés
Én elég tehetős családból származom, szívesen vennék a barátomnak drágább ajándékokat de nem akarja elfogadni őket. Lehet ,hogy nem is szeret engem annyira?
2011. nov. 8. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
férfi becsületről hallottál már?
2011. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
mert szégyenli hogy te vennél neki ajándékot...
2011. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azért venném neki, mert szeretem őt.
2011. nov. 8. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elhiszem,hogy azért mert szereted,de nem azzal fejezed ki, hogy szereted, hogy drága ajándékokat veszel neki.Én pl egy versnek,legalább annyira örülök, mint egy ajándéknak..Mert kellemetlenül érzi magát, hogy drága ajándékokat veszel neki és nem tudja viszonozni(mármint ajándékkal) Szeret ő téged:)
2011. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a barátom a tehetősebb én meg csoró

utálom ha költ rám egy vagyont mert tudom hogy nem fogom tudni viszonozni neki

2011. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már. Én nőként sem tudnék elfogadni a páromtól jó érzéssel olyan drága ajándékot, amit nem tudok viszonozni (pláne amit nem is a saját keresetéből vett nekem).

Ettől még szeret téged.

2011. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

lány vagyok, a barátom néha meglep apróságokkal, alkalmakra értékesebb dolgokkal. nem valami egetverő a jövedelmem, szóval ilyen szinten nem tudnám viszonozni, viszont mindig kedveskedek neki valamivel, megmasszírozom, megfőzöm a kedvenc kajáját, az ágyban is kiteszek magamért :)

nem érzem kellemetlenül magam, hiszen azért veszi, mert szeret.

2011. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ne hülyülj már, ez nagyon nem azt jelenti, hogy nem szeret. Pont az az egészséges, hogy egy pasi (főleg ha még "csak" járás van, nem együttélés vagy házasság) nem fogad el nagyon drága ajándékokat a barátnőjétől, mert zavarja, hogy nem ő van olyan helyzetben, hogy minden jóval elhalmozzon. ha erősködsz meg picsogsz emiatt, akkor a férfiasságában sérted meg.
2011. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!