Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan akadtam ki a haveromra...

Jogosan akadtam ki a haveromra? Jogosan teszem azt hogy nem továbbítok neki innentől semmit?

Figyelt kérdés

Van egy csoport (munkaügy) amiben a haverom nincs benne. Mivel fontos dolgokat beszélünk meg,ezért beraktam a haveromat. Ezt azért tettem, mert minden fontos dolgot tőlem kért el,(minden dolog benne van a csoportban, csak el kell olvasnia) de nekem nincs arra időm hogy postást játszak.

Szóval beraktam a csoportba és tökre kiakadt rám hogy miért rakom be a csoportba. Én erre ugye megmondtam neki hogy oké, de ne várja el tőlem hogy én minden ügyet ami a csoportban folyik továbbítani fogom neki, mert vele ellentétben, nincsen időm. Most meg megsértődött rám



2023. okt. 10. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem értem, hogy miért zavarja a dolog, de elég lett volna annyival elintézni, hogy így gyorsabban megtudja amit akar.
2023. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Jogosan. Felnőtt ember, nem kell istápolni, segítséget nyújtottál neki abban, hogy hogy szerezzen információt. Ha megsértődött, az ő baja, neked nem kell visszaédesgetned.
2023. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lépjen ki a csoportból, de információ nélkül marad.
2023. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor megnyugodtam hogy nem vagyok bunkó.
2023. okt. 10. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen irrital, hogy van ez a csoportba berakos dolog, es azonnal kilepek. Na de. Ebben az esetben jogosan csinaltad. Nem kerdezted meg elotte, de nyilvan agyadra ment mar. Hulye es nem lat ki magabol.
2023. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!