Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eltűnt az éterből a (volt)...

Eltűnt az éterből a (volt) legjobb barátom, mikor lett barátnője. Eljegyzés, hurrá... Esküvő? Nem akarok menni, k*sz*n*m szépen! Szeretném visszakapni a barátságunkat, de nem látom rá a módot. Teljes egyetértetlenségben vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért csillagoztam ki, mert nem hagyja kiírni a kérdést köszönettel.
2023. okt. 11. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Esküvőre menni opcionális, nem kötelező.

Párkapcsolatban él, megváltozott az élete, ne fog többet nonstop veled lógni. Inkább nősülj meg te is:)

2023. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg ha elmennél az esküvőjére az egy jó kezdés lenne. Egyelőre itt úgy látszik veled van a baj, mégpedig irigy vagy. Egyáltalán mit vársz? Ne várj olyan barátságot felnőttként ami kamaszkorodban volt, hogy szimbiózisban vagy a cimbikkel, minden nap dumáltok, minden hétvégén tali, stb.
2023. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Az gondolom fel sem merüld eddig, hogy őszintén beszélj vele. Duzzoghatsz is, nem kell elfogadni a meghívást.
2023. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanolyan tényleg nem lesz, mint volt, de felnőttként viselkedve ki lehet alakítani egy normális baráti kapcsolatot.
2023. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Egyet tehetsz, vársz. El fog jönni a te időd, hamarabb mint gondolnád. Néhány hónap és felszáll a rózsaszín köd, tele lesz a gyerek töke az aranykalitkával meg az asszony hülyeségeivel, és ha tényleg jó barátok voltatok, visszatalál hozzád. De ehhez kell egy kis idő. Két fajta pasi van, az egyik eleve úgy megy bele bármilyen kapcsolatba, hogy "beemeli" az asszonyt a baráti körbe úgy, hogy a korábbi élete és szociális kapcsolatai ne menjenek rá. A másik fajtát beszippantja az asszony és kivonja magát a forgalomból. A barátod ezek szerint a második fajta, ez a típus szokott qrvanagyot koppanni amikor három év múlva elválik, körbenéz magán, és rájön hogy egyedül van.

Szóval rövid távon mit tenni nem tudsz, a sértett hercegnőt tényleg nincs értelme játszanod, csak ennyiben értek egyet az előttem szólókkal. Kettőtök közül legalább neked legyen eszed ha most neki nincs, menj el az esküvőre, tartsd melegen a puskaport, és várj amíg eljön a te időd. Eljön, csak idő kérdése.

2023. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

broder en is ugyanerre szamitottam az 1 db haverommal. Haver, nem barat.


Alapbol nem szamitottam sokra tole, de lett csaja, nem is hazassag, munkaja, kutya minden. Egyre ritkabbak a talik, ritkabb a kommunikacio. En tudtam hogy ez lesz. Persze majd csaj szakit esetleg akkor hozzam jonne sirni hetfotol vasarnapig.


Aztan jon egy uj csaj akkor megint a kukas zacsiban keszitve.


Aztan megint szakit a csaj vele. Vagy o a csajjal. Vagy hazasodnak es valnak.


Aztan mi van, ha en nem leszek mar?

2023. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így szokott lenni.


Nekem legjobb bnőmmel romlott meg a viszony,nem féltékenységből csak annyira más lett az érdekeltségünk,más lett a fontos,én nyilván háttérbe voltam szorítva,de aztán ha együtt lógtunk sem volt már ugyan olyan.


Ilyenkor szoktak lekopni a barátok,neked is más az igényed,neki is.

2023. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez a felnőtt élet.
2023. okt. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

this is the real word, minden forditva van :-)


tegyül fel, hogy neked van most házasság?

vagy most ugye elvárásod van azzal, hogy kérem vissza a barátságot, elvárod, hogy az elképzelésednek feleljenek meg?

mi ez?

elvárom, hogy....

milyen nézőpont ez?

nézzük a másik szemszögből a házas barát szemszögéből?

mi ez?

a feleségem választom a cimbi helyett, ő életem ...stb

a cimbi életnek itt vége, ez az élet

2023. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha barat/haver barmi eletebe par jon, neked kell kilepned a baratsagbol/haversagi viszonybol elobb es nem jossz ki rosszul.
2023. okt. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!