Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális indok? Elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Sokadik olyan alkalom van, hogy összejönne a baráti társaság, de az egyik srác kioffolja, mondván másnap ilyen vag yolyan dolga van, ezért nem akar inni, nem akar berúgni.

Vagy hogy épp diétán van az edzéséhez és emiatt nem akar alkoholt inni úgyhogy nem jön.


Szerintetek ez így mennyire okés érv arra, hogy ne jöjjön?



2023. okt. 14. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem teljesen ok. Nem jön, hát nem jön.
2023. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem az italban akarja a barátságot fenntartani és nagyon jól teszi. Én inkább vele barátkoznék, mint veletek.
2023. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális. De lehet, kevesebb időt akar már veletek tölteni.
2023. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De én pl majdhogynem absztinens vagyok, általában szódát iszok ezeken az alkalmakon, ha egyáltalán fogy bármi is.


Pont ez a gond, hogy ő csak úgy tudja elképzelni, hogy jön, hogy akkor iszik, ráadásul nem ritkán sokat. Pedig csak dumálásról vagy játékról lenne szó.

2023. okt. 14. 22:46
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem megy, kész.
2023. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Oké, értem, hogy nem jön.

De ti ilyen könnyen veszitek, ha kikopik a társaságból az egyik legjobb, legrégebbi barátotok? Csak mert ha jön, akkor inni fog, ha meg iszik, nem ismer mértéket, de alapból nem akar inni, csakhát nem tudja megállni?

Komolyan akkor így járt, és ennyi? 26 éve a barátom és még nem vaguynk 30 évesek...:D

2023. okt. 14. 23:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg az alkoholon múlik, akkor legalább egyszer összehoznám úgy a társaságot, hogy nem iszik senki. Általában mi is szoktunk innni amikor pl összeülünk társasozni, de mindenki túléli, amikor éppen nem. Vagy ne kocsmában találkozzatok és ne vegyetek túl sok alkoholt.
2023. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Figyi oké hogy te nem vagy ivós, de lehet az egyik haverotok nagyon és az irritálja. Ti ismeritek a brandzsot, meg őt. Lehet nála zéró tolerancia van, csak elhatárolódik, mert nem akarja, hogy miatta ne igyatok.
2023. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi mást tudnék tenni?? Max rakerdezel az igazi okra. De erőszakkal nem igazán vonszolhato oda.
2023. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy leírtad, ha elkezdi, nem tud megállni. Jogos önvédelemből nem megy ivós programra. Nem akarja egy lecsúszott alkeszként végezni.

Aki képtelen a mérsékelt fogyasztásra, annak csak egy út létezik, ha egyáltalán nem iszik, és el se megy olyan helyre, ahol megcsúszhatna.

Menjetek inkább sportolni, túrázni, kávézni stb.

2023. okt. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!