Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most miert van? Nem csinalt...

Ez most miert van? Nem csinaltam semmit.

Figyelt kérdés
Szoval, tavaly elkezdtuk a gimit es az osztalyba tokeletesen beilleszkedtem, azzal nem volt gond. De most van “2 baratom”, akik folyamatosan szekalnak es mar nem birom tovabb. Ezt most miert csinalhatjak? Legfobb gondjuk az, hogy szeretem a fizikat (wtf, ez miert is baj) es hogy elek. Nem tudom, hogy miert, amikor latjuk egymast folyamatosan en vagyok a tema, mert hat hogy en milyen vagyok. Ezt most miert csinaljak?
2023. okt. 17. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod hogy nem a barátaid?
2023. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondta, ezek nem barátok. Ezek seggfejek, akiktől a lehető legnagyobb mértékben el kellene tudni határolódni.
2023. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, csak itt utkozok bajba: ha megprobalok elhatarolodni toluk, akkor azok a barataim, akik szeretnek tolem fognak, mert valahogy ez a ketto folyamatosan istenitve van, csak nem tudom, hogy miert. :/
2023. okt. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!