Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Többet éreztem egy férfi után...

Többet éreztem egy férfi után amit elmondtam neki ezek után távolságot tart tőlem. Szeretnék egy kézzel írott levelet írni neki, bocsánatkérőt és mellé egy kis csokit tenni Halloweenre. Fiúk ti ennek örülnétek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék rosszban lenni vele, eddig minden nap beszéltünk, amióta bevallottam neki a dolgokat nem érzem jól magam.

Minden nap megkérdezte eddig hogy vagyok, és szeretném ha ezek a mindennapi SMS-ek újra elő kerülnének.

22/N


2023. okt. 28. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene erőltetni. Hagyd békén egy pár napig, hétig.
2023. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
89%

Az megvan hogy nem feltétlenül azért tart távolságot mert bármi baja lenne veled? Mármint mi mást csinálna? Kérdezze meg, hogy hogy vagy miután lepattintott? Azért az elég erős lenne. Nagyjából annyit tud csinálni hogy ad neked némi teret egy időre.


Amúgy miért is akarsz bocsánatot kérni? Azért amit érzel vagy azért hogy ezt közeölted is vele? Egyikért se kellene, na meg erősen kétlem hogy bármelyikért is várna bocsánatkérést.

2023. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
90%

Őszintén szólva én ezt nyomulásnak venném, nem mint gesztust.

Szerintem hagyd békén.

2023. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez úgy hat, mintha most ezzel próbálnál közeledni hozzá.

Hagyd békén.

2023. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez nyomulás, hagyd békén.


Az exemnek volt egy ilyen kolléganője, bevallotta neki, hogy szerelmes belé, az exem meg megmondta, hogy ő semmit se érez iránta, plusz ott vagyok neki én is.


A csaj onnantól kezdve minden nap irkált neki, hogy ne haragudjon rá, meg reméli, hogy így a munkahelyi kapcsolatuk se változik meg, az exem letiltotta. Utána a csaj vett neki egy bögrét, benne egy macival, hogy bocsáss meg... Na akkor ment az exem a HRre

2023. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene bocsánatot kérni?

Nagyon felbasz, vagyis elszomorít, amikor nulla önértékelése, önbizalma van a nőnek, és azt hiszi bocsánatot kell kérnie, mert érez valamit. Ezt rosszul nevelték beléd. Nem a te hibád. És így akarsz élni, meg kapcsolatot is. Ne haragudj, de kezdj el egy önismereti utat, ahol megtanulod, hogy bizony van ilyen, hogy valaki elutasít, viselni kell a frusztrációt. És kész. Nem kell bocsánatot kérni, magyarázkodni. Minek? Meg tudod fogalmazni mégis mi miatt érzed úgy, hogy bocsánatkéréssel tartozol?

SMS-t sem kell írnia. Miért kellene ezek után. Még biztatásnak vennéd.

2023. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok a 6-oshoz, semmi okod nincs bocsánatot kérni, mert nem tettél semmi rosszat. Felvállaltad az érzéseidet. Ő amúgy nyilatkozott, hogy ezek kölcsönösek? Bár ha nem nyilatkozott, csak elhúzódott, akkor valószínűleg nem azok. Mindenesetre azt a fajta figyelmet (sms-ek) már nem fogod megkapni tőle, mint előtte, ezt felejtsd el, ennek a kockázatát vállaltad, amikor színt vallottál.
2023. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért bocsánatot kérned, viszont hagyd békén, én is ezt mondom.
2023. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a válaszokhoz. Az érzéseidért, és hogy ezt elmondtad, nem kell bocsánatot kérned, de azt meg kell értened, hogy mivel nem tudja viszonozni, persze, hogy tart némi távolságot. Ezek után ajándék meg magyarázkodás, az tényleg úgy sülne el, mintha továbbra is nyomulnál.
2023. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!