Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnak ekkorát változni...

Hogy tudnak ekkorát változni az emberek? (lent)

Figyelt kérdés

Egy közeli barátom akinek mindig ott voltam ha szükség volt rám, volt hogy szó szerint nekem sírta ki magát más problémákkal kapcsolatban.


És utána úgy alakul, hogy megszünteti a barátságot és amikor szólok, hogy segítségre lenne szükségem mert depressziósnak érzem magam akkor azt mondja nem az ő baja ha meghalok. (Mert említettem neki, hogy gondoltam az öngyilkosságra)

Utána meg már nem is nyitja meg az üzenetet WhatsApp-on.


Ez még évekkel ezelőtt történt, de még mindig elképedek rajta, ha eszembe jut.


Én vagyok hópihe, vagy az tényleg akkora taplóság, hogy amiatt nem tudtam elfelejteni?



2023. nov. 6. 11:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Ezt vehetjük úgy is, mint egyfajta evolúciós túlélési taktikát; ha megmentenek, kell a másik, de ha neked kell őt és ez csak “hátráltat” és nincs belőle hasznod, akkor miért tennéd meg?"


Ez nagyon igaz sajnos. Tapasztalat! :(

Jó barátnak tartom magam, de én is antiszoc lettem, pont ezek miatt.

2023. nov. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!