Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Belefér egy barátságba, ha a...

Belefér egy barátságba, ha a másik oltogat? Elvárhatok egy baráttól többet mint az ismerősöktől?

Figyelt kérdés
Legjobb barátjának nevez, sokat is beszélgetünk, de az az érzésem, hogy valójában lenéz, csak mindezt jól álcázza. Ha nem tudok valamit, kinevet, minősít, lesajnáló jelzőket mond, keresi a gyenge pontjaimat. Régen nem volt ilyen, nagyon kedves és figyelmes volt, most is az csak már nem mindig. Gyanús. Vajon melyik az igazi arca? Hogy tudhatom meg, vajon megjátssza magát vagy én képzelődöm?

2023. nov. 12. 19:10
 1/2 Kitana. ***** válasza:
71%

Az oltogatás nálam vicc és nem a másik lehúzása a cél és ezt általában a többiek is tudják. Ha mondok valami ilyet, azt általában nem gondolom komolyan, csak az adott szituációban illik az illetőre maximum. (Mindenki szokott néha balfsz lenni, de ez nem jelenti azt, hogy úgy általában is annak gondolom.) Ugyanígy én sem szoktam megsértődni az ilyesmin.

De persze ettől még lehet, hogy a te barátod nem ez, hanem tényleg lenéz téged, mert megváltozott, jobbnak gondolja magát már, csak addig nem jutott el, hogy lezárja inkább a barátságot. Volt bármi olyan változás, ami ezt válthatta ki? Lediplomázott, te nem, jobb munkája van, több pénze vagy akármi?

2023. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mással is ilyen? Mert akkor ilyen a stílusa, bár attól még mogorva. Ha csak veled, akkor nem fér bele szerintem.
2023. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!