Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakit törlök facen...

Ha valakit törlök facen ismerősök közül, akkor utána is láthatjuk , hogy a másik, mikor volt utoljára elérhető?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2021. febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Amugy attol fugg, a Messenger hogy van nala beallitva. Ha volt levelezes, akkor elofordulhat.

Ejnye-bejnye amugy.

2021. febr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

miért ejnye bejnye?

összevesztem egy ismerősömmel, aki nem úgy viselkedett , ahogyan kellett volna. Illetve folyton azt nézegette, hogy én mikor voltam utoljára elérhető... azzal jött ,hogy pl biztos nem is dolgoztál, emrt láttam ,hogy elérhető voltál.. blablabla.. én töröltem ismerőseim közül, letiltani nem szeretném, de azt se szeretném, hogy lássa, hogy mikor voltam elérhető, mert semmi köze nincs hozzá (és attól még, hogy pisilés közben belépek egy másodpercre a messengerbe, az nem jelenti azt, hogy nem dolgoztam), az én dolgom, hogy mikor lépek be..

2021. febr. 18. 01:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja igen ha magát a beszélgetést nem törlöd akkor elvileg.
2021. febr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktam lenémítani a másikat :D
2021. febr. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Csak tudnám, hogy miért nekünk siránkozol, miért nem neki...
2021. febr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is volt egy ismerősöm, aki ugyanezt csinálta, csak ő este. Mindig nézte, hogy este meddig voltam elérhető, majd másnap számonkérte, hogy kivel beszéltem. Aztán csodálkozik, hogy évek óta nincs kedvem vele társalogni.
2021. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ilyen szar alakokkal minek állsz egyáltalán szóba?
2021. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Na! Azért ne csináljatok úgy mintha soha egyikünk se csalódott volna egy emberben sem.. Az elején teszi a szépet meg a jót aztán sokszor mikor megszokja a másikat bekattan és megváltozik. Nekem is volt olyan akivel akár baráti kapcsolat akár párkapcsolat alakult egyszer csak megváltozott mikor kicsit közelebb engedtem volna magamhoz.
2021. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!