Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy 17 éves lány aki...

Van egy 17 éves lány aki egyszer odajott hozzám a vegallomason hogy őt érdeklik a villamosok és nem e nézhetetlen szét a fülkében. Én megengedetem. Azóta viszont ha kell ha nem jön utazni velem és egyre jobban nyomul. Hogy koptassam le normálisan?

Figyelt kérdés
En 25 éves vagyok és úgy érzem húgom lehetne még könyörgöm 17 éves és egyre merészeben öltözködik és már nem tudom mit kezdjek ezzel az egésszel
nov. 15. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Tehát, ha pl 27 lenne gond nélkül megcsinálnád?
nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
25 évesen így be vagy szarva egy 17 éves csajtól. Inkább nem írok semmit, reménytelen vagy, haver.
nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Vedd már észre, hogy fel akar szedni!
nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Most már értem miért mondják sokszor azt, hogy 40 éves szűz.
nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Eleg primitiv valaszok jottek.

Ez tenyleg kinos helyzet, ugyanigy kinos lenne egy Aspergeres kisfiu nemkivant baratsaga is.

Muszaj megsertodnie, mert nem akarja erteni, hogy az elso es utolso alkalom teljesen masrol szolt.

Ha csak odakoszon, nem baratsagos arccal koszonj. Ha oda akar allni, mondd, hogy bocsass meg, nekem dolgoznom is kell. Nekem ez a munkahelyem, ezert jovok ide.

nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nem tudsz 25 éves létedre lekoptatni egy kamaszt??? Mondd meg neki, szálljon le rólad, mert nem érdekel téged.
nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy van barátnőd. Vagy dugd meg.
nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Küldd hozzám, nekem majdnem lett saját villamosom is
jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!