Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 17 éves lány és egy 50...

Egy 17 éves lány és egy 50 éves férfi között lehet barátság?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 21:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkezem. De ez szokatlan... És nagyon finoman fogalmaztam.
2018. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha te vagy a lány, akkor menekülj. Tudnék mesélni, de nem fogok. Inkább fogadj szót! Nem, nem lehet. Egy darabig igen, de aztán nagyot szívhatsz. És én is finoman fogalmaztam, mint az előttem szóló.
2018. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
igen, több mint valószínű, hogy csak barátkozni akar veled... semmi rosszon nem töri a fejét
2018. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
igen
2018. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2, Ja amúgy ja... Valószínűtlen, hogy "csak" barátkozni akar
2018. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány igen. De már volt olyan helyzet hogy ha bántani akart volna simán megtehette volna, és nem tette. Sose ért hozzám, nem tett semmilyen ajánlatot, viszont akármiről, komoly témákról is nagyon jól tudunk beszélni
2018. jún. 28. 21:39
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
lehet. iskolában vagyok gondnok, sok korod beli hozzám jön, mert otthon nincs aki meghallgassa. Tanácsot lehet adni, az nem kerül semmibe. És látom, hogy jól esik kibeszélni magukat.
2018. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A nagy korkülönbség és élettapasztalat-beli különbség miatt a tartalmas elbeszélgetés még nem jelenti, hogy a társalgás "baráti" jellegű (azaz kiegyensúlyozott és kétoldalú, azonos súlyú felek között zajlik), ez inkább egy gyerek-apa közti "baráti" beszélgetés.
2018. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

7.! Akkor a kivételek egyike vagy. És mint írtam, igen, egy darabig lehet barátság.

Kérdező! Senki nem azt mondta, hogy egyből bántani akarna.

2018. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Értelmes 50-es pasi nem "barátkozik" 17 éves csajokkal. Nyugodtan áltasd magad, de hidd el ez beteges dolog, és sokan itt tapasztalatból írják, ahogy én is. Majd idővel rájössz, hogy működnek ezek a dolgok.

Az ilyen korú pasik mind rárepülnek a korodbeli csajokra, mondanak mindent. Szidják a nejüket, az életüket, sajnáltatják magukat, holott valójában csak unatkoznak otthon és semmi baj a nejükkel meg az életükkel.

Neked azt mondják te megérted őket, te kedves vagy, veled jó beszélgetni, bárcsak te lennél a feleség... ki vannak ám találva ezek a dumák, és egy kaptafára íródtak, ebben sincs új a nap alatt.

2018. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!