Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Heteró fiúk! Ti barátkoznátok...

Heteró fiúk! Ti barátkoznátok egy meleg sráccal? Csak barátságra gondolok.

Figyelt kérdés
nov. 16. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem!
nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem lenne kizáró ok.
nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aki nem, az leírná, hogy miért nem?
nov. 16. 20:30
 4/11 Darius- ***** válasza:
39%
Van is baráti kapcsolatom homokossal, nem lépi át soha a határokat és megbízható, nem rivalizál. Akkor miért ne, de ha negatívan irányul felém bárki, azzal megszakítom a kapcsolatot. Amúgy ez a barát szó átment újabban a szeretőt, párt kifejező értelembe, ezt pedig én nem néztem jó szemmel soha, mert félreérthető.
nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
#3 Egyrészt nem szeretném hogy összemossanak vele, másrészt meg belegondolni is rossz hogy kitudja miről fantáziálgathat miközben ott vagyok. Úgyhogy részemről kizárt!
nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
5ös, legalább már tudod milyen nőnek lenni 😂😂😂
nov. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 Miért, nőként milyen mikor tudod hogy egy másik nő esetleg rólad fantáziálgat szexuális téren?
nov. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tothimre92 válasza:
100%
Simán! Egyik barátom is meleg :)
nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 minecraft2 válasza:
36%
Nyilván nem kizáró ok önmagában, hiszen ez mindenkinek a magánügye, semmilyen hatással nincs az életedre az hogy neki mik a szexuális preferenciái. Ez a gond a szivárványos propagandával. Nyilván vannak MÉG az átlag alatti intelligenciával (mind IQ, mind EQ) rendelkező emberek (inkább ez már biorobot/NPC szint, hiszen egy átlagos ember sem valami értelmes) is, velük nem kell foglalkozni.
nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Jó esetben nem is tudnám, hogy meleg, aztán később, amikor már barátok vagyunk és elmondja, nyilván nem szakítanám meg emiatt a barátságot.
nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!