Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a barátotokról kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés
nov. 16. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Elfogadnám, támogatnám, meghallgatnám, ha akar róla beszélni.
nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Azelőtt alakultak ki az ismeretségeim hogy coming outoltam, mégis a negyede nem hetero, és máshol is ezt látom szóval nem akkora nagy szám
nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nem izgatna túlságosan, kb. mintha kiderülne, hogy B a vércsoportja. Ha nem akarok valakivel összejönni, akkor nem érdekel, hogy kikhez vonzódik.
nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne.
nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem érdekelt kivel szexel (amíg nem velem vagy a párommal), ezután sem fog. Szóval nem oszt, nem szoroz.
nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel senki szexuális orientációja, amíg nem traktál vele
nov. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, honnan tudnám meg.

Ha tőle, akkor megköszönném a bizalmat és igyekeznék biztatni, hogy beszéljen az érzéseiről.

Ha nem tőle, akkor próbálnám elnyerni a bizalmát - mert ha tényleg barátok vagyunk és tőlem is tart, akkor az elég nagy teher lehet neki. Nekem is van olyan, amit bizony nem tud minden barát (bár más témában), pedig az életemet komolyan meghatározza, szóval megérteném azt is, hogy egy ideig miért nem mondta el nekem.

nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy,az ő dolga.
nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetes lenne, én is az vagyok.
nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen kötődés mellett derül ki a körülmény!

Szexuális értelemben értelmezett barátnőként nem nehéz kitalálni a reakciót, más kapcsolatban pedig nem mozdul rá ilyen körülményre értelmes ember - azt feltételezve, hogy nem kezd el a barátja rányomulni az emberre, normálisan, vállalhatóan viselkedik a társaságában.

nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!