Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar találkozni a...

Miért nem akar találkozni a barátnőm élőben miért elég neki az h telefonon dumálunk?

Figyelt kérdés
Pár éve elköltöztünk a párommal és a barátnőm akivel egy munkahelyen dolgoztunk, azóta telefonon tartja velem a kapcsolatot. 50 km távolságra vagyunk mindössze. De öszvisz ha kétszer találkoztunk azóta azt is én erőltettem ki, de ennyi. Ő minden héten felhív, dumálunk mindenről, de neki ez úgy látom kényelmes így. Régebben hívtam hozzánk látogasson meg de mindenféle kifogásokat talál meg a közös programokra is de a telefon az megy. Órákon keresztül tud beszélni és telón keresztül nehéz tőle átvenni a szót de ha megemlíteni, hogy fussunk össze akkor zavartan habog h minek nem kényelmesebb így? És tényleg? Miért is akarok én vele találkozni? Mert telefonon olyan mintha nem is ő lenne teljesen másképp viselkedik. Lehet egy barátságot így fenntartani? Vagy ez már nem az?

nov. 20. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk talán mert nem akar utazni? Ha nincs kocsija, akkor problèmás lehet. Hosszú az utazás, többször át kell szállni, kèsik a busz/ vonat, gyalogolhat sokat a megállóba, időhöz van kötve stb

Mièrt nem mègy te?

nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Azért 50km nem a szomszédban van..ha tömegközlekedéssel menne, lehet több átszállása van, 1 óráeért nem biztos, hogy fél napot akar utazni. Jól mondja az első, miért nem mész te?
nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

50 km nem a szomszédban van? Fél napig utazunk annyit? Jaj ne már ne haragudjatok. 60 km-t vezetek naponta a munkahelyemre. Minden hétvégén 50 km a közeli nagyvárosba bevásárlás. 50 km az 50 perc kocsival.

Jaj az kimaradt hogy én mentem hozzá. Mindig én megyek. Neki is van kocsija. 50 km napi szinten megy a munkahelyére is.

Inkább úgy érzem már neki nem fontos a barátság fenntartása. Telefonon jó ha dumálunk mert akkor meghallgatom de a komfortzónájából nem akar kimozdulni. Konkrétan 3 éve van így és azalatt háromszor én mentem hozzá de ő nem hív és nem is akar jönni. Közös programot se. Pedig régen összejartunk...

nov. 20. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez így csak időpazarlás. Nincs értelme, mert látszólag Te bensőségesebb kapcsolatot szeretnél vele, ő meg elvan így. 50 km az tényleg semmi, egy órán belül simán meg lehet tenni.
nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Amilyen okoskodó pitsa vagy, nem csodálom hogy nem utazik miattad
nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okoskodó Pista? Á nem, én nő vagyok
nov. 20. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Valamiért nem csodálom, én sem akarnék utazni ilyen okoskodó, nagyképű nőhöz, mint te :D
nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ne is csodáld cuncimókus, teljesen igazad van! Ne is gyere! Apukám is mindig azt mondja:

Ne vitatkozzál hülyékkel, főleg nálad hülyébbel!!!

Szóval innentől én már meg sem szólalok, neked van igazad kicsikém!!!

nov. 21. 15:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Ám a többinek meg köszönöm a válaszokat, a 4-essel egyet értek, köszönöm, valószínű, hogy nekem ettől mélyebb dolog a barátság fogalma így ilyen formában nekem ez már nem az.
nov. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!