Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek egy olyan...

Mihez kezdjek egy olyan "baráttal", aki nem akar találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom (én F), akivel előző félevben ismerkedtem meg egy közös órán. Mostanság nincs közös óránk, így nem találkozunk. Viszont semmi közös programban nincs benne egyáltalán, mert fél, hogy a pasija féltékeny lesz. Szóval így csak online szoktunk beszélgetni. Már egy párszor szóvátettem ezt neki, de semmi. Mit lehet az ilyen "barátokkal" csinálni?

2022. máj. 12. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Magaddal kellene csinálni valamit. Pl. leállni a nyomulós zaklatással.
2022. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt tudod tenni hogy tiszteletben tartod a kérését
2022. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar es kesz, hagyd!
2022. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a mai napig nem tudom felfogni az ilyen kérdéseknél, hogy mi a jóisten haragjáért kéne bármit is "csinálni" velük?! Bazz, ő az egyetlen ember a földön, vagy mi? NEM. Keress olyan barátokat, akik nem ilyenek, és kész.
2022. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Nekem is van hasonlóm, olyan lány akivel bármit megadnék hogy időt tölthessek mert nagyon jól kijövünk és kedveljük egymást, meg is ígérte legutóbb hogy fogunk még találkozni de aztán ugyanez az indok jött hogy inkább ne mert a pasija nem fog neki örülni.

Én azt nem értem mi a csoda van manapság, visszatért a rabszolgatartás, vagy mi van? Mi az hogy a pasija nem engedi? Nem a tulajdona az a lány senkinek sem bakker, szabad ember. Joga van bárhová menni azzal akivel akar, amikor akar. Ha ő nem akar velem lenni akkor mondja meg egyenesen, azt tiszteletben tartom. De a pasiját magasról leszarom, sőt, akinek ilyen "barátja" van azt jobb ha ott is hagyja mert egy elmebeteg aki egy tárgyként tekint rá, semmi más. Nem is értem hogy lehet ilyen emberrel együtt lenni aki megmondja kivel hova mehetsz. Fel kéne jelenteni a rendőrségen, de legalábbis alaposan elbeszélgetni vele.

2022. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
5ös. Lehet hogy nem tulajdonként tekint rá. Lehet nem elmebeteg. Lehet nem pszichopata. Lehet bízik a párjában. Viszont lehet benned nem bízik..
2022. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

"Lehet hogy nem tulajdonként tekint rá. Lehet nem elmebeteg. Lehet nem pszichopata."

Akkor magyarázd már el kérlek milyen alapon tiltja meg a párjának hogy másokkal találkozzon? Az hogy bennem nem bízik pont nem érdekel. Attól még a lány akkor sem lesz a tulajdona. Főleg hogy semmilyen párkapcsolatra nincs rápecsételve hogy örökké tart. Lehet jövő héten szétmennek. Attól ne a barátságunk lássa már kárát mert egy kreténnel jött össze a lány aki azt hiszi a kutyája és azt tesz vele amit akar...

2022. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Dobd ki a gyászba, ilyennel nem lehet mit tenni
2022. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenben az lesz a vicces mikor a drágalátos pasikája majd egy hónap múlva kidobja, akkor majd jönne vissza sírni a "baráthoz", akit közben leépített.
2022. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, ez teljesen érthető a nő részéről. Párkapcsolatban van, nem akar randizni más fiúval. Fogadd el. Ha lesz párod, jobban meg fogod érteni.
2022. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!