Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl tapadós, túl sok figyelmet...

Túl tapadós, túl sok figyelmet követelő baráttal mit csináltok?

Figyelt kérdés
Minden nap reggeltől estig beszélgetést, heti többszöri, akár fél napos találkozást igényel, belefolyik a magánéletedbe, minden figyelmet magának akar, túl személyes témákba ártja magát.
dec. 1. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én ilyen vagyok. Szabj neki határokat. Ne válaszolj neki egyből. Hagyd magára egy kicsit és ha kérdezi miért teszed, akkor mond, hogy sok. Biztos meg fog sértődni, de nem sokáig. Vagy ha nagyon nem megy, akkor építsd le. Velem is volt, aki ezt csinálta. Igaza volt.Ez van.
dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Visszajelzést kell adni: "amikor ezt és ezt teszed, az nekem túl sok", "úgy érzem, az intim szférámba akarsz beavatkozni" stb.
dec. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es az nem elég. Kb 1-2 napig odafigyelek én is, de utána ha a másik válaszol, reagál és nem húz határokat azzal, hogy ignorál egy kicsit, akkor nem működik. Ilyenkor olyan mintha a másik nem gondolná komolyan a kérését.
dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Szemét dolog, de hazudok neki. X időben dolgom van, ügyfél vannalam.
dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Párszor közlöm, hogy nekem erre nincs energiám, időm, kedvem. Ha nem érti, ignorálom, némítom chaten, nem veszem fel a telefont, nem vagyok neki otthon.
dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lekoptatom. Az ilyen embertől agyf..t lehet kapni, egyébként :(
dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De azt, aki "belefolyik a magánéletembe", úgy elküldöm a francba, mint a sicc.
dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!