Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beharangozza hogy visszahozza...

Beharangozza hogy visszahozza a kölcsönadott dolgokat utàna visszalép.Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Kiírtam múltkor egy kérdést.Konfliktus miatt kérte a baràtsàg megszakítàsàt.Majd jelentkezett két hónap utàn hogy visszaadnà a könyveimet,behozza a munkahelyemre.Nem igy történt azon a napon,héten amikorra mondta nem hozta be.Irta nem tudott szabadulni szünetben ezért nem hozta àt a könyvet.Betudja hozni màsik nap és majd ír előtte.Ez nem történt meg azòta.Nem értem ezt a húzogatàst így megint szava hihetetlennek fogom tartani.Vagy csak húzogatni akar.Az meg hogy nem tudta áthozni nem teljesen igaz.Szinte a szomszédsagban vannak a munkahelyeink.Ha öt perccel előbb indul munkàra betudja adni és van amikor abból az irànyból megy munkàra hogy eljön a munkahelyem előtt.Akàr én is kimehettem volna a munkahelye elé hogy ideadja.Nem hiànyoznak a könyvek,de egyszerűen írhatott volna egy üzenetet mikor hozza el nem igy körülkerülgetve írkàlni,aztàn semmi sincs úgy ahogy mondja.
dec. 3. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Lop.
dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam azt jelentené, hogy beballagnék a rendőrségre, és kérném, hogy segítsenek.


Hidd el, egyből visszaadná :D (külföldön élek, itt egy ilyennel bizony foglalkoznak).

dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkabb erzelmileg erdekel a dolog nem a konyv a lenyeg...hanem miert nem tartja amit iger
dec. 5. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!