Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen emberek az ilyenek?

Milyen emberek az ilyenek?

Figyelt kérdés

Az egyik srác baráti csúnyán kiszúrtak velem. Konkrétan azt írták, hogy én veszélyt jelentek a társaságukra, meg rossz irányba viszem az emberket.


Holott csak szimplán bátrabb voltam és oda mentem beszélgetni hozzájuk. Meg igazából szorongó típus vagyok és néha igyekszem enyhíteni azzal, hogy beszélgetek, nevetek.


Ezért nagyon rosszul esett mikor azt mondták, hogy inkább ne járjak közéjük. De nagyon igyekeztem beilleszkedni, alkalmazkodni, viszont ez nekem lassan megy, mert sokszor csalódtam már az emberekben.


Aztán a srác elmagyaráta ezt a barátainak és azt mondta, hogy látta rajtuk a felismerést. De azóta sem kért bocsánatot egyik se.


Nem értem ki támad le így ismeretlenül egy embert?!



dec. 5. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ki ez a srác neked?
dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel jelentettél rájuk veszélyt?
dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igazából csak ismerkedünk.


Azt nem indokolták meg.


Csak hogy veszélyt jelentek rájuk.

dec. 5. 10:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezzel azért nem dobálóznak csak úgy az emberek.
dec. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én se értem mi rosszat tettem.
dec. 5. 10:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De azt tudod, hogy mit tettél. Max. az nem tudod, hogy az rossz.
dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

EZt Én tudom mi, mert tini koromban középben ugyanezen mentem át.

Nincs Veled baj, az a gond, hogy a társulatnak van egy feje, aki veszélyben érzi Magát, hogy majd Te képes leszel hatni a többiekre helyette.

A társulat feje egy manipulatív ember valószínű, aki ki használja a barátaitokat és nem veszik észre, hogy Ő a roxikus és Te vagy a rossz, mert Te " kitörsz a mátrixból " és húzod Magaddal a többieket, hogy Önmaguk legyenek.

Ez ilyen egyszerű.

El veszi/el veszik az önbizalmad, selejtesnek találnak és ha el hiszed, akkor annyi is Neked.

Aki nem egy birka az nem kívánatos oda a társulat feje miatt, aki kihasználja a társulatot.

dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
toxikus*
dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es, lottószámokat küldd el légyszi.
dec. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Így már értem, köszönöm szépen.


Legalább nem én vagyok a rossz.

dec. 5. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!