Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a gond a kapcsolatunkkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond a kapcsolatunkkal? A párom és én 1,5éve vagyunk együtt. Jó ha hetenet 1x összebújúnk, de azt is gyorsban lerendezi. Azt mondja, hogy fáradt+ilyenek. Ha közeledek hozzá akkor elutasit.

Figyelt kérdés
Ha netezik az előzményeket kitörli, hogy ne is tudjam, hogy mit néz meg pláne ha az iwiwet böngészi. Azt mondja szeret+minden, de ezt valahogy nehezen tudom elhinni. Mert akkor az előzményeket sem törölném ki ha nem lenne titkolni valója.
2008. nov. 19. 09:09
 1/8 anonim válasza:
Próbálj belevinni a kapcsolatba vmi extrémet vagy beszéld meg vele.ha látod hogy semmi változás nincs akkor azt jelenti hogy már nem szeret,vagyis nem úgy mint rég:S
2008. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
A barátnőm nek az volt a megoldás h állandóan takarítt,főz meg ilyenek.Te is legyél igazi nő és ne zargasd a bikád amikor más csajokat néz és ismerkedik az iwiw en.
2008. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nem az a megoldás hogy ráhagyod hogy nézzen csajokat a neten az már inkább hogy eggyütt nézzétek.Nincs abba semmi rossz!Akár mind a ketten beindultok és még jobb is lehet a szex és utánna lehet hogy többször lesz hozzá kedve!
2008. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem meg úgy tűnik, hogy rád unt. Próbáld meg felkelteni az érdeklődését, visszaszerezni stb, ha nem sikerül, egy percet se maradj vele, vannak még pasik a világon, ne ragadj le egynél, tökmindegy, hogy mennyit voltál vele és milyen hosszú/jó volt a kapcsolat.
2008. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak annyi, hogy 3,5hónapja született meg a kisfunk. Mind a kettőjükkel ugyanúgy foglakozok. Nem lehet, hogy a gyerekre is féltékeny? Ha valaki hiv akkor rögtön nézi, hogy ki az.
2008. nov. 19. 13:45
 6/8 anonim válasza:

Ha most szuletett meg a gyermeketek,akkor nagyon vigyazz a kapcsolatodra,ulj le es beszeld meg a paroddal,hogy miert csinalja ezt.Egy kis gyereknek csaladra van szuksege,nem is akarmijenre,hanem szeretore es megertore.Nem azert csinalt neked babat aparod,hogy aztan elhanyagoljon titeken.En nagyon elitelem az ijen dolgokat.Minden esetre egy este ulj le paroddal beszelgetni egy hosszasat,faggasd ki es beszeljetek meg mindent nyiltan!

Uvd. Blondina

2008. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Blondina! 1este leültünk erről beszélni, és azt mondta,hogy nem vagyok a régi. Vas.du-n a nagyszülők vigyáztak a picire, igy kettesben tudtunklenni. Mentünk erre-arra, azt mondta hogy most olyan vok mint régen. A gyermekünket nem hanyagolja el hanem egyszerűen imádja. csak nem értem a vielkedését, mindig mondja nekem hogy szeret. de nem tuidom hogy mit higyjek.
2008. nov. 19. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül együtt maradtatok?
2021. nov. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!