Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír vissza amikor...

Miért nem ír vissza amikor hetekig jól elbeszéltünk egymással most meg ha ír is pár szavas semmit mondó üzenetek.Csak én írok én kérdezek de ő már nem ír magától.Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

dec. 6. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Mi ezt honnan a lópikulából tudjuk szerinted?!
dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a kezdeti fellángolás vagy sok dolga van.
dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem adtáll rá okot, akárcsak egy kétértelmű megjegyzéssel? Nem találhatott más barátot? Nem sulis, és vizsgaidőszak kezdete van? Vagy esetleg más elfoglaltsága nem lehet?
dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem sulizik már.Viszont állandóan elérhető és játszik valami jatekkal
dec. 6. 22:54
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy valami olyat tettem volna viszont nem ertem most miert viselkedik igy amikor elvileg szeretett velem beszelni.
dec. 6. 22:58
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Ő mit mondott? Miért?
dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azt írta hogy jó velem beszélni és hogy nem tudott mostanában ennyit bárkivel is beszélni.Meg h hálás ezért.Meg küldött egy szívet.Mást nem írt.
dec. 6. 23:40
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

🙉🙉🙉


Dehát akkor írt neked! Kaptál szívet, hálás neked, dicsért is, mit vársz még?

Ám ha folyamatosan elérhető de folyamatosan játszik akkor ennél nagyon többet addig ne várj. Játék közben csak pár szóra futja, mert megölik és game over lesz meg buk a csapat is miatta.


🙉🙉🙉

dec. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Regebben irta meg par honappal ezelott.Eddig is jatszott megis irt es beszeltunk.Most meg olyan rossz h nem ir bar gondolkodtam rajta h nem irok en sem de az a baj nagyon fontos nekem de en ezek szerint nem vagyok neki fontos.
dec. 7. 02:48
 10/17 A kérdező kommentje:
Irtam neki h van e valami baja de arra sem irt remelem holnap valaszol bar az a szar allandoan varom h irjon ed alig varom h beszeljunk o meg elerheto jatszik es le se szar meg csak en irok ilyenek
dec. 7. 02:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!