Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha két barát eltávolodik...

Ha két barát eltávolodik egymástól úgy hogy évekig nem beszélnek egymással, van értelme nyitni?

Figyelt kérdés

Sokáig nagyon jó barátok voltunk, majd eltávolodtunk egymástól, évek teltek el. Nekem időnként eszembe jut, és érdekel hogy vajon mi lehet vele. Nem tudom hogy van-e értelme ráírni.

Minden kapcsolathoz 2 ember kell, ha ő ezidáig mellőzött, akkor kár próbálkozni?


2022. nov. 16. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rossz viszonnyal váltatok el egymástól legutóbb, akkor simán van értelme nyitnod felé.
2022. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel te is mellőzted éveken át. Írj rá rá, aztán legrosszabb esetben meghal a dolog újra.
2022. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tagadom, én sem kerestem ez idő alatt, ezért írtam hogy ehhez is két ember kell. Viszont sok év után úgy hogy ő sem keresett, mennyire lenne vajon vevő a kezdeményezésemre, ezért vagyok bizonytalan hogy van-e értelme egyáltalán.
2022. nov. 17. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Már több energiát öltél bele az ezen való gondolkodásba, mint ami lett volna, hogy írj neki. Ennyi erővel ennek mi értelme van? Nem veszítesz semmit azzal, ha írsz neki.
2022. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy barátom 2 éve lesz hogy nem beszéltünk,de én már nem keresném fel ha 2 évig nem keresett,ezután sem fog.
2022. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írsz neki bummm, vagy válaszol, vagy nem. De lehet hogy felhívni jobb. Könnyen lehet hogy nem lesz annyira partner már, mert általában pár év alatt oda egy baráti kapcsolat, de ez ne vegye el a kedved a másokkal való barátkozástól.
2022. nov. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Visszajelzésként;

Ráírtam, beszéltünk telefonon, de nem volt értelme.

Engem valóban az érdekelt mi van vele, fordítva inkább a “farokméregetés” ment, ki mit dolgozik és a piszkos anyagiak. Szóval ennyi.

2023. márc. 10. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!