Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmnek nincs igénye...

A barátnőmnek nincs igénye barátnőkre?

Figyelt kérdés
A barátnőm 19 éves és velem nagyon jól kijön, 4 éve vagyunk együtt, viszont nincs egy barátnője sem. Alapvetően egy intelligens, nagyon szép lány, viszont egyszerűen nincs egy barátnője sem, olyanok vannak akiket ha keres hogy programozzanak valamit akkor néha ráérnek, de őt egyszer sem 4 év alatt soha kereste még senki hogy csináljanak valamit és a sokadig találkozó után mindig mondja nekem hogy ő már annyiszor kereste a másikat, ez sose volt viszonozva úgyhogy ezt elengedi és igazat kell adnom neki. Próbál ismerkedni, de vagy nem is viszonozzák vagy ez van hogy őt soha nem keresik. Ez mellett több ilyen "átmeneti" barátnője is próbálkozott már nálam, sőt olyanok is akikkel már évek óta ismerik egymást, természetesen nem mentem ebbe bele, viszont ezt neki el sem mertem mondani, viszont kicsit értetlen vagyok mert ezelőtt egyik barátnőmnél sem volt ez. Amit észrevettem mikor hallom hogy a barátnőivel beszélget az az hogy kicsit unalmas és valahogy úgy tűnik az egész mint egy megjátszás, az anyukájának sincs egy barátnője se, pedig egy teljesen kedves normális nő, lehet hogy onnan látta ezt a példát és így nem is érdekli a dolog és saját magát csapja be, nem is kellenek neki barátnők?

dec. 7. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
király!
dec. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Adom az #1es véleményét. Nem fogja manipulálni a "kedves" barátnő a kapcsolatotokat, illetve nem lesz olyan, aki beleszól, hogy mit hogyan kéne!
dec. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Hány éves vagy?
dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Meg tudom érteni, én is inkább elvagyok 1-2 fiú haverral meg 1 db barátnőmmel. Alapvetően a nőket nem bírom, gimiben isbaz ment, hogy osszevesztek a jaaaaj de legjobb barátnők és egymást fikázták a hátuk mögött. Természetesen bekules utan ment a nyáltenger újra köszi ebből nem kérek. Meg ez is mi, hogy volt aki bepróbálkozott nalad?

Meg tudom érteni ezt a lányt, hogy nem erőlteti a barátnőzés témát.

27/N

dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg is indokoltad, írtad hogy nagyon szép, hát ez az ok arra, hogy kerüli a többi nő Max néha jopofizik vele...az ilyet nehezen bocsátják meg nők...
dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!