Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon gáz ha 28 évesen ilyen...

Nagyon gáz ha 28 évesen ilyen ajándékot adok a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy most alig van pénzem sajnos, nem tudok ajándékra költeni, viszont a legjobb barátnőmnek most lesz a szülinapja. Rengeteget segített nekem, mert most nagyon nehéz korszakom volt (a pénzhiány is a rossz korszakból adódik).

Imádja az animéket, a Family Guyt, a Rick és Mortyt, és ilyesmi sorozatokat.

Arra gondoltam, hogy (aki ismeri a Rick és Morty-t) van egy ilyen Rick és Morty online karakter generátor, és abban megszerkesztem őt, kinyomtatom, és füzetborítot csinálok belőle és egy ilyen jegyzetfüzetet adok neki.


Vagy kinyomtatom és ráragasztom itthon egy üvegpohárra (láttam ilyen netes ötletet).

Más ötletem nincsen. Szerintetek ez jó? Rengeteget gondolkodtam, de ilyen süti meg ilyenek nem jöhetnek szóba, alkohol szintén nem, virágot nem szereti.


2023. júl. 13. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szuper ötlet es en meg most is örulnek ilyennek (34 vagyok). 10000x többet er ilyen mint egy ikeas parnahuzat vagy mittudomen.
2023. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nen gaz egyaltalan. En jobban is ertekelnem, mint barmi mast.
2023. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!