Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándéknak örülne egy...

Milyen ajándéknak örülne egy 18 éves lány?

Figyelt kérdés
A segítségeket nagyon megköszönném!

dec. 7. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Youtube prémium.
dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudunk segíteni, mert nem tudjuk, milyen. Mit szeret? Mi érdekli? Miről szokott beszélni, hogy de jó lenne, ha volna neki? Milyen alkalomra lesz az ajándék? Ki ő neked? Milyen viszonyban vagytok? Mennyi pénzt szánsz rá? Ezeket gondold végig és utána gyere vissza, akkor tudunk konkrétat mondani.
dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeret bulizni,társaságban lenni,zenét hallgatni. Születésnapja alkalmából lenne az ajándék. Közeli ismerősöm a lány. Legaláb 10000ft-ot szánnék rá. Általánosságban írtam ki,hogy minek örülnének.
dec. 7. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már beléptem a húszas éveimbe, de már akkor is örültem volna egy ajándékkártyának egy drogériába. Tudom, nem olyan személyes ajándék, de ha szereti a sminkeket, különböző arcápolási termékeket, akkor szerintem ez jó ötlet lehet, hiszen kiválaszthatja, hogy mit szeretne.
dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nem lehet rá válaszolni, mert minden tizennyolc éves lány egyedi olyan szempontból, mit szeret és mi tenné boldoggá.


A válaszod kicsit több segítséget adott, próbálok én is segíteni :)


Vegyél neki vásárlási utalványt egy ruhaboltba vagy cipőboltba, amit szeret, hogy vehessen magának (parti)ruhát vagy cipőt kedvére. Ezzel nehezen lehet melléfogni.

dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annak amit a kettes írt, én is örülnék

Mellé esetleg valami sütemény? Hogy ne olyan "csak le akartam tudni" ajándéknak tűnjön

dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de én is úgy gondolom, szépítkezési szerek vásárlásához valami utalványnak biztos nagyon örülnének az ilyen korú lányok. És egyébként az idősebb korosztály is.
dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!