Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándéknak örülne a 18...

Milyen ajándéknak örülne a 18 éves osztálytársam?

Figyelt kérdés
Tavaly is őt húztam, körömlakkokat, csokit, szaloncukrot ajándékoztam neki. Nem szeretném ugyanezt adni neki. Szereti a kávét, sminkelni, mindenféle édesség imád.

2017. dec. 14. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:

2018-as naptár, bögre, póló, smink cuccok ( szempillapirál szemceruza stb.)

Testápoló szett.

határidőnapló, tolltartó, füzetbox, mappa, ceruzák (pl: rotring toll)

Teaválogatás

És még bele csoki, bármilyen mehet bele, mert azt, mindenki szereti, ha ő nem is akkor majd a családja megeszi.

2017. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Pepcoban fillérekért vannak gyönyörű kávésbögrék. Rakj bele egy doboz Pocket Coffee cukorkát, biztosan örülni fog.
2017. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a gyűrű az nagyon nyerő...bár ha ellenkező nem akkor kissé félreérthető a dolog
2017. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a kávés cukorka az nagyon jó ötlet, ami nekem nem jutott eszembe, már be is szereztem. Illetve szemhéjtust fogok még ajándékozni,minden nap használja. Tippek hogy hol tudok jó minőségüt venni esetleg? Dm? Mert én magam nem élek ilyenekkel.
2017. dec. 16. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:
DM, Rossmann. :)
2017. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!