Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha konfliktust követően...

Ha konfliktust követően valaki megszakítja veletek a baràtsàgot milyen esetben békülnétek ki újból?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra kinek kell megtenni az első lépést,mit kellene hogy mondjon vagy tegyen az illető.Ilyen helyzetben vagyok.Velem szakitottàk meg nem sajàt hibàmból.Ő súlyos hibàkat követett el az irànyomba és szembesitettem vele.Mindent ràm hàrított és megszakította.Nemrég jelentkezett pàr szóval,hogy beugrik hozzàm de ez nem történt meg.Írta akkor nem bírt,majd jelentkezik de eltűnt azóta mint szamàr a ködben.Arról akkor egy szóval se írt ami történt.Lehet erősitené a kapcsolati hàlójàt és vàrja ezek utàn jelentkezzek. Vagy nem tudom mi jàrt a fejében.
dec. 13. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a csicskája vagy , "Ő súlyos hibàkat követett el az irànyomba" az ilyen ebert ha égne nem hugyoznám le
dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő súlyos dolgokat követett el ellened, és mikor ezt el merészelted mondani, ő még rádhárította.- Hát én ilyen emberrel nem békülnék ki, mert mentálisan nem teljesen van rendben, az biztos. Max ha egy pszichológussal kiterápiázta magát, utána barátkoznék csak vele újból. Mert máskülönben az ilyen emberek nem változnak.
dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es a csicskaja voltam meglehet...igaz le se kell hugyozni,ot se erdekelte mikor nekem gondom volt.Ez volt az egyik sulyos hibaja.

2-es a mentalis allapota talalo! Hat neki evekig tarto pszichoterapia kellene.Jart pszichologushoz,nem tudom miert hagyta abba valoszinu az is ratapintott nala valamire.Meg kijelentette csak 3 hetente fog jarni ajanlotta neki a legalabb ket heti ulest.

dec. 13. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami rossz vicc? Ilyen előzményekkel ezzel az emberrel soha a büdös életben nem akarnék kibékülni. Nem értem miért nem küldted el akkor, amikor pofátlanul bejelentkezett, mintha mi sem történt volna. Neked valami fétised az, hogy lábtörlő legyél? Vagy mit akarsz egy ilyen hulladék alaktól?
dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Visszakellett hogy adjon egy targyat ami nala maradt bar nem is olyan fontos az a targy megvagyok nelkule.Ha megint ir arra mar nem irok.Lehet tesztelte szoba allok- e vele.Utana megint csinalt egy huzast.
dec. 13. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos a tárgy akkor kérd vissza tőle, de utána érdemes lenne lezárni ezt az egészet, és a saját érdekedben mondom. Kapásból amit felsoroltál, hemzseg a red flagektől! Téveszmés, beteg elméjű az ismerősöd, ne mérgezd magad az ilyenekkel, jóból mondjuk!
dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6.Koszonom! Igen tudom jobol van mondva a gond hogy erintett voltam erzelmileg ez neheziti a dolgot.A betegelmejűt jol irod.A targy ne

m fontos meg vagyok nelkule.Red flagek azok boven vannak es meg nem is irtam konkret peldat!

dec. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!