Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történhet vele/benne?

Mi történhet vele/benne?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki egészen jó fej, de vannak furcsaságai.


Például mondta, hogy előttem mer enni. Meg senkivel nem volt még ennyire őszinte.


Én ezen begondolkoztam, hogy szegény srácnak milyen élete lehet.


Végül, ami rettentően megdöbbentett, mindenkitől a legrosszabbra számít. Például: be fogják csapni, ilyenek.



dec. 20. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azért annyira nem furcsa dolgok, bár ez a "mer enni"-t nem értem....

Lagalbb őszinte, más nem mondja el.

dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, akik annyira szoronganak, feszengenek mások társaságában, hogy egyszerűen képtelenek úgy enni. Csak egyedül, vagy egy nagyon szűk réteggel. Nekem is volt ilyen gimis osztálytársam; a lány sosem evett semmit sem azon évek alatt a suliban, többször rosszul is lett miatta, de utána sem változott a helyzet semmit sem. Pedig nem arról volt szó, hogy ne lett volna nála étel.


A másik probléma, hogy mindenkitől a legrosszabbat várja, lehet szintén szorongás miatt, vagy "csak" szimplán rossz tapasztalatok miatt. Lehet, hogy folyton átverték, bántották, piszkálták és/vagy sokat csalódott emberekben. De igazából nagyon sokféle dolog okozhatta ezt az állapotot, lehet, hogy érzékenyebb is, szóval inkább csak találgatni tudunk.

dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: érez a környezetedben egyfajta biztonságot. Érzi, hogy jobban megérted őt, mint eddig más.
dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
A szeparációs szorongás a legújabb kutatások szerint végigkíséri az ember felnőtt életét is.
dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!