Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Úgy érzem valami történt a...

Úgy érzem valami történt a tesómmal, nem tudom hogy mi történhetett de valami meg változott benne. a szobájában gyertyákat találtam. És egy füzetet amiben nem is tudom mintha valami mágiárol írna. Még nem láttam ehez hasonlót. Mit titkolhat előlem?

Figyelt kérdés
Pár napja reggel mikor reggelíztünk el akarta mondani az álmát de nem hagytam neki mert Anyával beszéltem telefonon egyedül vagyok az öcsémmel most itthon. Azóta nem olyan mint volt úgy alszik el hogy ég a lámpa. És azt mondta este ne hagyjam egyedül de még a fejemben sem fordult meg hogy egyedül hagynám. Szerintetek mondjam meg anyának? Beszéljek vele erről? Mi lehet a baj. Kérdeztem az öcsémet hogy mért alszik villannyal azt felelte csak mert. Hát számomra ez nem válasz kezdek aggódni
2022. aug. 24. 21:57
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
16 vagyok az öcsém 13. Már azóta rá kérdeztem hogy mit álmodott de azt mondta nem mondja el mert az álom vissza tér. Hát ez elég fura.
2022. aug. 24. 22:00
 2/54 anonim ***** válasza:
92%

Szinte biztos, hogy alvási paralízise volt és ez megrémítette.

TE olvass erről, hogy képben legyél és ha találsz olyan cikket, ami racionális magyarázatul szolgál, add oda az öcsinek is.

2022. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
29%

Hát lehet elvégzett valami "varázslatot" amit a neten látott, és félre siklott, ezért fél, hogy valami történni fog, beszélj vele, és nyugtasd meg.


Az álmoknak meg lehet jelentésük, ha emlékszik rá,nézzetek utána, ha érdekel.

De van olyan, hogy valamitől annyira félsz, hogy akaratlanul is vele álmodsz.

Maradj vele este Szerintem, És kérdezd ki.

2022. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Szia köszi hogy írtál, meg fogom nézni de mit jelent az hogy paralízis?. Utána fogok járni, már nyitott ajtóval alszik és oda húzza a kis puffot hogy be ne csukodjon az ajtaja.
2022. aug. 24. 22:15
 5/54 anonim ***** válasza:
91%

2-es vagyok, ezt még a figyelmedbe ajánlanám:


"Megeshet, hogy az alvási bénulás mellé hallucináció is társul: nem elég, hogy az érintett nem tud megmozdulni és megszólalni, közben még különböző alakokat is láthatnak vagy hangokat hallhat, amelyek természetesen csak a képzelet szüleményei, nem valósak. Akik ilyen formában élték át az alvási paralízist, így foglalták össze felejthetetlen élményeiket: „Olyan érzés volt, mintha valaki más is lenne a szobában, olyan, akinek nem kellene ott lennie.”

[link]

2022. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
80%

Google jó barát... Ha beirod a keresőbe, ezer meg ezer cikket kiad.

[link]


[link]

2022. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
98%

Az alvásparalízis egy ijesztő, de valójában tök természetes dolog. A lényeg hogy ébren vagy, de nem tudsz mozdulni: magyarán az agyad ébren van, de a tested még nem. Itt egy jó kis videó róla, mutasd meg a tesódnak ha emiatt fél.


https://www.youtube.com/watch?v=-PgmUgzO6Z8

2022. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Próbáltam az álmáról beszélni vele de azt mondta nem beszél róla mert vissza tér. Jól van ha majd aludni fog ki hozom a laptopot és meg nézem az előzményeket hátha ott találok valamit ami segíthet. A rózsafüzért ki sem veszi a nyakábol igazából már én is kezdek félni. Kicsit
2022. aug. 24. 22:19
 9/54 anonim ***** válasza:
86%
Mitől? Ha megijedt, az simán lehet az alvásparalízistől. Tényleg mutasd meg neki a videót, ne menj át te is babonás bolondba. Az kéne még csak a tesódnak...
2022. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Reggel meg fogom nézni. Most nem merem. Egyedül vagyunk itthon attól félek hogy be paráztatom magam és ha véletlenül fel kiált akkor én fogok le bénulni. Anyáék majd szombaton jönnek haza. Velem ez elő fordult kiskoromban emlékszem rá rosszat álmodtam és mikor fel riadtam sikítani akartam de nem jött ki hang a számból és magam előtt láttam valakit. Csak izzadtam mint egy ló amikor meg nyugodtam akkor már kiabálni sem akartam de arra emlékszem hogy be pisiltem. Lehet az öcsémmel is ez történik. De neki vissza tér az álma. Holnap mindennek utána járok le ellenőrzöm a laptopot is
2022. aug. 24. 22:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!