Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen barátról? Becsaptam magam, vagy tényleg nem is olyan nagy főnyeremény?

Figyelt kérdés

Röviden a történet annyi, hogy én 20 éves vagyok ő 18. Mindketten Budapesten élünk. Egy hónapja ismerjük egymást, eddig háromszor találkoztunk. Nem sokszor... Ezen három alkalom alatt nagyon sokat nevettünk.

Szóval a kérdés lényege az, hogy inkább chatelünk, de azért néha előadja, hogy ide-oda megyünk. Egyszer ezt szóvá tettem, úgy megsértődött, hogy 4 napig nem írt,igaza volt annyiban, hogy csúnya hangnemben írtam neki, rólam tudni kell, hogy hamar felkapom a vizet. Nem akart megbocsátani.

Ha képbe jön egy lány ügy nála, észrevettem, hogy akkor nem is ír, vagy néha.

Szóval most a jó oldalai annyiban, hogy általában egésznap mellettem van ami jó dolog, de ki tudja meddig... Most is épp berágott rám, mert éppen az exemmel trollkodtam.

Az igaz, hogy tud rólam mindent, tudja az életem legapróbb dolgait is. Sokszor észreveszi hogyha rossz passzban vagyok, és akkor normális. Szóval nem tudom.

De nekem elég nehéz vele. Nem is találkoztunk úgy két hete, bár azóta veszekedtünk is.

Úgy nehéz szeretni barátilag egy embert, ha ő meg nem gondolja komolyan.

Főnyeremény része ma estig élt fejemben, hogy nagyon kedves mert érdeklődő, nyitott rám, szépeket mond, de nekem nem arra van szükségem, hogy szépeket mondjon, nekem arra van szükségem, hogy ne sz*rjon le, meg ne sértődjön be minden sz*ron. Én mindent megtettem érte eddig, amit tudtam, aztán mégis ő volt az, aki bunkó módon leignorált mert azt találtam neki írni, hogy elég undorító, hogy beigéri nekem, hogy hétfőn elmegyünk mekibe, emiatt veszek ki szabadnapot, aztán arra sem volt képes, hogy annyit írjon, hogy Szius.



dec. 22. 02:33
A kérdező szavazást indított:
Hanyagolni kéne az ilyen embert.
Folytassátok továbbra is a barátságot
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Szabadnapot vettél ki?! - te felnőtt vagy? 🤔😯🤣
dec. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem te ndm vagy felnott.


Hogy lenne mar ido havi 314x tobbszor talizni egy barattal?

Mierg is kell cserelni kozben ? Amikor nem er ra tslizni ,csetelni se. Van neki hobbija,sportol,tsnul,dolgozik,csajozik,mint egy normalis ember….

dec. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én a beteg anyámat ápolom, mégis tudok másra is időt szakítani.

Nem mellesleg heti 6 napot dolgozom, úgy volt, hogy elmegyünk mekibe, erre fogta magát, és eltűnt arra a napra, én meg a semmire vettem ki szabadnapot, amelyből csak egy volt. Amikor leírtam neki, ő kezdett el engem szidni, hogy én mennyire indulatos vagyok, ő csak nem tudta melyik napról beszélünk, miközben előző nap végig erről beszéltünk.

Van rajta kívül még barátom, sőt még barátnőm is van, de csalódtam benne. Közös témánk miatt voltunk ennyire jóban, hiszen mindketten Újpest szurkolók vagyunk. December 29-én mentünk volna egyet mozizni, de lehet a barátnőmet fogom inkább vinni. (Barátnőmmel együtt élek, vele is megvannak a közös programjaim)

dec. 22. 03:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérdésnek nincs már jelentősége, ugyanis letiltottam. 😊
dec. 22. 03:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemsokára úgy is feloldod... 😂
dec. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nőjetek fel!
dec. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes beléd
dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez a hétfő már csak az ilyen szivatások napja volt...
dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!