Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ennyi felszínes,...

Miért van ennyi felszínes, hamis ember?

Figyelt kérdés

Egyre többet veszem észre, hogy az emberek, közöttük 1-2 barátom is kifordult magából.


Az egyik évek után szúr hátba, azzal az indokkal hogy nem jöttem vele össze és nem csaltam meg a páromat vele.


A másik a káromon nevet. Tényleg nem szabad már az emberekben bízni és hinni?



dec. 24. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez megy évek óta, fokozatosan szaródnak el körülöttem az emberek.
dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1. Mit teszel ez ellen?

Én gondolkodtam is azon, hogy már fölösleges bárkinek is megnyílni. Hisz minek? 🥲

dec. 24. 18:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, valaki hiányzik, valaki nem. Időnként jobb a helyzet, időnként nem, de már nem vagyok annyira ráfeszülve, elfogadtam hogy ilyenek és kész. Inkább a magam dolgával foglalkozom.
dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem könyörgök senkinek, ha akarnak valamit vagy az élet úgy hozza, akkor beszélünk, találkozunk.
dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4. Hát nem tudom, a hátbaszúrás után őszintén én nem igen tartom a kapcsolatot.


Vagy ha bárki megbánt. Őszintén, minek?

dec. 24. 19:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Dettó.
dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan emberekkel kell megtölteni a környezetedet, akikkel szívesen töltöd az időt. Ahogy megismered magad, a többi embert is meg fogod és sajnos kevesen maradnak veled, akik normálisak. Olyan ez kicsit, mint amikor mászol a Himalájára(önismeret), minél feljebb érsz, annál kevesebb az oxigén(emberek).
dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
1, Magyarok vagyunk; 2, Harcos, bátor, de kipcsák nép vagyunk; 3, Nem bírunk magunkkal; 4, Amilyen egy ország vezére, olyan a társadalma is.
dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
A legtöbb ember ilyen ,ezt csak elfogadni lehet, megszokni nem!!
dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8. De én nem így viselkedem..
dec. 24. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!