Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim mit tegyek?

Nincsenek barátaim mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos sosem tudtam igazan ismerkedni, barátkozni ennek köszönhetően most kb 2 barátom van. És most az ünnepeken veszem észre hogy mennyire magam vagyok. Régebben mindig elteltek jóhangulatban az ünnepek és a hétvégék is de mostanában nekem nem ,mert régen mindig tesóimmal elhülyéskedtünk meg rokonokkal de akkor még kissebb voltam szóval fel sem tűnt hogy nincsenek barátaim. Igazaból az a baj ,hogy a két haveromnak is megvan a saját kis társasága meg nem is lakunk egymáshoz közel szóval most még az sem oldható meg hogy legyen valami kis összejövetel. Úgyhogy most teljesen egyedül érzem magam ami nagyon rossz igy az ünnepeken. Persze szüleim ittvannak csak ők a barátokat nem tudjak hellyetesíteni. Aztán azt sem tudom hogy hogyan kellene barátokat szereznem mert falun lakok és itt nincsenek olyan fiatalok akikkel tudnék hülyülni. A mostani szilveszter is ugy fog eltelni mint mindig, egyedul és ezt nem akarom. Valaki volt már hasonló helyzetben?

18/f


dec. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld meg neten. Én is minden létező barátom, egykorit és mostanit is neten ismertem meg. Aztán ha elég jóba lesztek lehet menni egymáshoz. Az még jó is, ha nem találkoztok minden nap, mert akkor minőségi lesz az együtt töltött idő.
dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen dolgok vannak, amelyek nagyon érdekelnek, foglalkoztatnak vagy kipróbálnád?

Hobbik, bármi lehet az, írd össze, nagyon gondold át, lehet olyan is amit nagyon ki szeretnél próbálni. Érdeklődésed mentén keress csoportokat FB-n, élőben is hátha lehet találkozni, sose lehet tudni, legyél mindenre nyitott.

Közeli megyeszékhelyre el tudsz buszozni, nagyváros, több lehetőség, akár művelődési ház, bármi?

dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 elistvan ***** válasza:
Én tuti, hogy olyan helyeken próbálkoznék ami érdekel téged (hobbidból adódóan pl. ha szeretsz társasozni akkor társasjátékos klub vagy fb csoport lehet ismerkedni).
dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"mert falun lakok"


És hány napi járóföldre van a következő város? És a leírt paramétereiddel városban tudnál ismerkedni?


Nem tanulsz? Nem dolgozol? Ha igen, akkor abban a közegben kell keresni.

dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs .30F
dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!