Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szociális életed minőségét...

A szociális életed minőségét nagyban befolyásolja a kinézeted?

Figyelt kérdés

dec. 27. 03:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben igen, nagyon
dec. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hisz ronda vagyok és ez miatt nincs szociális életem. Csak a gyakorin fogadnak el, ahol nem számít a kinézetem. Ez van!

:-/

dec. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
dec. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Maximálisan, 99%-ban igen.
dec. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Valamennyire igen, de a szar kinézet mellett aki jófej, nyitott, annak van szociális élete is.
dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én modell voltam régebben és mégis szociális, agorafóbiám van és lámpalázam...

a mekibe nehezen megyek be, hála az égnek hogy ma már magadnak tudsz rendelni és csak felveszed a kaját


Szóval a jó külső nem zárja ki a szociális fóbiát

dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs összefüggés a kettő között. Most ugye nem ismerkedésről és szexualitásról beszélünk, hanem szociális életről. A szociális élet pedig ugye valamilyen közös jellemvonáson, érdeklődési körön, élethelyzeten alapul. Ehhez pedig nem kell szépnek, vonzónak, izmosnak, sármosnak lenni.
dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Barnabas333 ***** válasza:
100%
2+5-ös kombinációja, kicsit igen :-) 46F
dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Egyszerű kérdésre egyszerű válasz, búval b.szottnak kéne lennem, vagy mi? Miért kell lepontozni? Nem értem #2
dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Sokszor kaptam, kapok dicséretet a kinézetemre, főleg az arcomra, az alakomra, és a hajamra, egészen kicsi koromtól kezdve. És még ezek mellett is egész életemben önbizalomhiányos voltam/vagyok (szerencsémre nem mindig látszott), és erősebb szorongással is küzdöttem, illetve valamelyest jelen idő is. Bár ehhez a kettőhöz meg hozzátartozik, hogy mindkét szülőm ilyen, sőt az ő szüleik is ilyenek voltak..


A lényeg, hogy nulla a szociális életem, pedig, szerintem legalábbis, nincs rossz személyiségem sem. Neten van egy-két szaktárs, még gimis osztálytárs, akivel héba-hóba írogatunk, de személyes találkozó nincsen, illetve párkapcsolatom sem:/

dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!